Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sukčius Jaroslavas Gražulis: kas nukentėjo nuo „Floor-X“ firmos vardu veikusio aferisto?

Jaroslavas Gražulis
Vilniaus apskrities VPK nuotr. / Jaroslavas Gražulis
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus miesto antrajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimų – apgaule užvaldant juridinių asmenų turtą. Pareigūnai jau nustatė 23 sukčiavimo atvejus Vilniaus bei kitose apskrityse, tačiau nukentėjusieji tebeieškomi. Kol kas žinoma padaryta žala siekia daugiau nei 42 000 Lt.

Pareigūnai nustatė, kad nuo 2014 m. vasario mėn. anksčiau 7 kartus už analogiškas veikas teistas Jaroslavas Gražulis (gimęs 1987 m.), susitaręs su konkrečiais pirkėjais dėl prekių (kompiuterinės ir buitinės technikos, kvepalų, automobilių dalių, statybinių medžiagų ir pan.) pirkimo pardavimo ir pasinaudodamas UAB „Floor-X“ rekvizitais, asmeniškai ar per tarpininkus kreipdavosi į konkrečių prekių pardavėjus ir pagal išankstinio apmokėjimo sąskaitas užvaldydavo svetimą turtą, už kurį neatsiskaitydavo bei perparduodavo savo „klientams“.

Įtariamasis J.Gražulis sulaikytas, netrukus jam teks atlikti bausmę už anksčiau padarytas nusikalstamas veikas.  

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai turi duomenų, kad nuo šio įtariamojo, besinaudojusio UAB „Floor-X“ rekvizitais, galėjo nukentėti ir daugiau juridinių asmenų. Pareigūnai prašo asmenų, nukentėjusių dėl UAB „Floor-X“ veiklos, kreiptis į Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus vyresnįjį tyrėją Egidijų Mažvylą, tel. (8 5) 271 6720 arba el. paštu egidijus.mazvyla@policija.lt.

VIDEO: Pareigūnai prašo atsiliepti nuo sukčiaus nukentėjusius juridinius asmenis
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min