Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 15d. 06:57

Sukčius pasipelnė iš bedarbių

Skelbimas, kuriame siūlomas darbas Norvegijoje, pasirodė esąs melagingas. Devyni juo patikėję vyrai sukčiui į rankas įdavė po tris tūkstančius litų.

Nusikaltėliai skuba pasinaudoti ekonomine krize. Devyni vyrai buvo apgauti sukčiaus, siūliusio gerai apmokamą darbą Norvegijoje. Apgauti vyrai rado skelbimą internete, kuriame buvo viliojantis pasiūlymas. Jame rašoma, jog Norvegijos įmonė renka statybininkų komandą. Susisiekusiems nurodytu telefonu žmonėms buvo pasiūlyta sausio 13 dieną susitikti Šiauliuose, prie miesto geležinkelio stoties.

Visus pasitiko nepažįstamas jaunuolis, jis iš kiekvieno surinko po 3 tūkstančius litų. Įteikė visiems lėktuvo bilietus ir paaiškino, jog reikia išskristi iš Rygos oro uosto. Netrukus sukčius atsisveikino ir dingo iš akiračio, tariami statybininkai pradėjo tyrinėti bilietus. Netrukus išsiaiškino, kad su jais niekur nenuskrisi, o ir darbo Norvegijoje veikiausiai tektų ieškoti patiems.

Vos pasišalinęs iš susitikimo vietos apgavikas suskubo išmesti telefono kortelę, kuria naudojosi nurodydamas skelbime telefono numerį ir kalbėdamasis su pretendentais. Tad vyrams su juo susisiekti nepavyko. Apgautieji kreipėsi į Šiaulių policiją. Sukčiui pavyko aplink pirštą apvynioti penkis šiauliečius, tris kauniečius ir vieną vilnietį. Apsukruolis sau į kišenę susižėrė 27 tūkstančius litų ir dingo be pėdsakų.

„Lietuvos žinios“
Temos: 2 Bedarbis Norvegija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min