Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sulaikomas tauragiškis priešinosi pasieniečiams

Antrankiai
Photos.com / Antrankiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasienyje su Rusija sulaikomas į VSAT pareigūnų akiratį jau anksčiau nesyk patekęs tauragiškis pasipriešino pasieniečiams, todėl buvo surakintas antrankiais.

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, trečiadienį VSAT Šakių rajono Turčinų kaimo ribose prie Šešupės, kuria eina Lietuvos siena su Rusija, kaimyninės šalies teritorijoje prijojo du raiteliai. Iš Lietuvos pusės į šią vietą priartėjo dar vienas asmuo. Neatmetama, kad vietovė buvo žvalgyta rengiantis sienos pažeidimui.

Lietuvos krante buvęs asmuo, pastebėjęs tarnybiniu visureigiu artėjančius VSAT Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardos pasieniečius, leidosi bėgti į šalies gilumą.

VSAT pareigūnai leidosi paskui laukais sprunkantį bėglį ir netrukus jį prisivijo. Sulaikomas vyras pasieniečius išvadino necenzūriniais žodžiais, vis bandė pabėgti ir įnirtingai priešinosi, todėl VSAT pareigūnai panaudojo jėgą ir smarkuolį surakino antrankiais.

Šis pasirodė esąs 22-ejų tauragiškis, jau patekęs į sieną su Rusiją saugančių pasieniečių akiratį ir baustas dėl Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimų ir nepaklusimo pareigūnų reikalavimams.

Šįsyk jis pasienio ruože irgi buvo be dokumentų, todėl tauragiškiui Kudirkos Naumiesčio užkardos pasieniečiai pradėjo administracinės bylos teiseną.

Smarkuolis turės apsilankyti ir Šakių rajono apylinkės teisme. Jam pasieniečiai perduos medžiagą, surinktą pradėjus dar vieną aministracinės bylos teisena už teisėtų VSAT pareigūnų reikalavimų nevykdymą.

Po apklausos tauragiškį pasieniečiai paleido.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min