Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 rugpjūčio 18d. 14:02

Sulaikytas keleivinio autobuso vairuotojas, vežęs kontrabandą, o vėliau siūlęs kyšį

Sulaikyta kontrabanda
Muitinės kriminalinės tarnybos nuotr. / Sulaikyta kontrabanda
Šeštadienio, rugpjūčio 16 d., vakarą Medininkų kelio poste nemaloniai savo kelionę baigė iš Baltarusijos į Lietuvą važiavusio autobuso vairuotojas. Muitinės pareigūnams autobuso vėdinimo sistemoje aptikus cigarečių kontrabandą, vairuotojas ėmė siūlyti pareigūnams kyšį. Todėl buvo čia pat sulaikytas ir perduotas muitinės kriminalistams.

Apie 17 val. į Medininkų kelio postą iš Baltarusijos įvažiavo autobusas „Maz“, vykęs maršrutu „Gomelis–Vilnius“. Posto pareigūnams patikrinus autobusą, šio vėdinimo sistemoje rasta 1220 pakelių įvairių baltarusiškų cigarečių: „Minsk“, „Queen“, „NZ Gold“, „Monte Carlo“.

Pareigūnams ėmus rašyti administracinės teisės pažeidimo protokolą, autobuso vairuotojas M.M., matyt tikėdamasis išvengti nemalonumų, vienam iš pareigūnų padavė savo pasą, kuriame buvo 500 JAV dolerių.

Tačiau tuo baltarusis tik apsunkino savo padėtį – į postą buvo iškviesti Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai, kurie čia pat sulaikė tiek pažeidėją, tiek mėgintus įbrukti pinigus. Sulaikytas buvo ir „Maz“, juo važiavusiems keleiviams teko persėsti į kitą, tuo pačiu maršrutu vykusį autobusą.

MKT Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl mėginimo papirkti. Baltarusijos pilietis buvo sulaikytas parai, vėliau po apklausos buvo paleistas.

Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Trečiojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

08:07
02:04
01:51

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min