Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sulaikytas Kupiškio rajone Ukmergės rajono gyventoją nužudęs jaunuolis, gyvenantis Jungtinėje Karalystėje

Peilis
15min.lt nuotr. / Asociatyvinė nuotr.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį, apie pietus, jaunuolių kompanija pranešė, jog Subačiaus miestelyje esančios sodybos, kurioje iš vakaro buvo linksminamasi, prieangyje aptiko draugo lavoną su durtinėmis žaizdomis krūtinėje ir nugaroje. Į areštinę uždarytas 21-erių įtariamasis, gyvenantis Jungtinėje Karalystėje.

Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai pastebėjo, kad sodyboje buvo geriama, to neneigė ir policiją iškvietę jaunuoliai.

Kupiškio rajono policijos komisariato duomenimis, linksmintasi vieno iš jaunuolių giminaičiams priklausančioje negyvenamoje sodyboje.

Čia dar iš vakaro įvyko konfliktas, kuris buvo persikėlęs į šalia esančią Vilniaus gatvę. Tačiau netrukus jaunuoliai išsiskirstė. Dalis vaikinų paliko kompaniją svaigintis toliau.

Ryte pasigesta kompaniono, 24-erių Ukmergės rajono, Taujėnų seniūnijos, gyventojo G.A. Jis rastas prie sodybos. Greitąją medicinos pagalbą iškvietė draugai, tačiau medikai niekuo nebegalėjo vaikinui padėti.

Kupiškio rajono policijos ir Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariatų pareigūnai susibūrė į grupę įvykiui tirti. Nužudyto jaunuolio draugai apklausinėjami policijos pareigūnų.

Sekmadienį Policijos departamentas pranešė, jog sulaikytas ir į areštinę uždarytas įtariamasis 21-erių T.G., gyvenantis Jungtinėje Karalystėje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min