Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 16d. 13:46

Sulaikytas vyriškis, per keturias dienas padaręs net 16 nusikaltimų

Antrankiai
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Antrankiai

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą ir jo bylą perdavė Vilniaus apylinkės prokuratūrai kaltinamajam aktui surašyti ir atiduoti teisminiam nagrinėjimui. Ankščiau 10 kartų už vagystes, plešimus ir sukčiavimus teistas vilnietis A.K., gim. 1982 m., įtariamas nuo 2011m. gegužės 30 iki 2011 m. birželio 3 padaręs net 16 nusikaltimų.

Pareigūnai tyrimo metu nustatė, kad 2011 m. gegužę, A.K., nutaręs daryti nusikaltimus, pagrobė savo močiūtės neįgaliojo pažymėjimą, kurį vėliau naudojo nusikaltimams daryti. Sereikiškių parko prieigose įtariamasis prieidavo prie jaunuolių, prisistatydavo policijos pareigūnu, paskubomis rodydavo močiutės neįgaliojo pažymėjimą ir apsimesdamas, kad kalba per radijo ryšio stotelę (vietoj kurios rankose laikydavo prietaisą cukraus kiekiui kraujuje matuoti) ir panaudodamas psichinę prievartą neteisėtai vertė sumokėti įvairias pinigų sumas už tariamus administracinius teisės pažeidimus. A.K. taip pat grobdavo ir mobiliuosius telefonus. Vieno iš nusikaltimų metu, jis pagrobė grupės studentų įvairius daiktus, pagrasinęs šaunamuoju ginklu. A.K. visiems nukentėjusiems prisistatydavo policijos pareigūnu, jiems rodydamas tariamą policijos pareigūno pažymėjimą, tačiau neleisdamas atidžiau apžiūrėti, todėl jam pateikti įtariami dėl valstybės tarnautojo – policijos pareigūno,  vardo pasisavinimo ir pagrobto fizinio asmens dokumento  panaudojimo. Šioje byloje nukentėjusiais pripažinti 19 asmenų.

Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus pareigūnai tyrimo metu surado dalį nusikaltimų metu pagrobto turto, kurį įtariamasis jau buvo spėjęs realizuoti. A.K. įtarimai pareikšti ne tik dėl valstybės tarnautojo vardo pasisavinimo ir asmens dokumento pagrobimo ir jo panaudojimo, bet ir dėl ginkluoto plėšimo, vagysčių ir turto prievartavimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min