Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sulaikyti panevėžiečio nužudymu įtariami vyriškiai

Renatas Štukis (kairėje) ir Aleksas Janavičius (dešinėje)
Panevėžio apskrities VPK nuotr. / Renatas Štukis (kairėje) ir Aleksas Janavičius (dešinėje)
Šaltinis: 15min
0
A A

Panevėžio apskrities VPK Nusikaltimų tyrimo biuro Smurtinių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai per dvi paras išaiškino nužudymą ir sulaikė du įtariamuosius.

Lapkričio 21 d. Panevėžyje, J.Jablonskio gatvėje, rastas miręs V.K. (gim. 1961 m.). Panevėžio apskrities VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Teismo medicinos ekspertai nustatė, kad V.K. mirtis smurtinė, į jo smegenis išsiliejo kraujas.

Nusikaltimų tyrimo biuro Smurtinių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti perkvalifikavo į nužudymą ir lapkričio 23 d. sulaikė įtariamuosius panevėžiečius Renatą Štukį (gim. 1991 m.) ir Aleksą Janavičių (gim. 1986 m.).

Tyrimo metu nustatyta, kad V.K. girtavo aludėje. Įtariamieji neblaivų V.K. išprašė iš aludės. Įtariamieji vyrą mušė aludės prieangyje ir gatvėje, nuavė jam batus, nurengė striukę, paliko gulėti gatvėje ir grįžo į aludę.

Išgėrinėdami sugalvojo apvogti sumušto vyro namą. Parvedę V.K. namo, ten rado jo žmoną. Pastaroji vyrą parvedusiuosius išvijo. Kitą rytą V.K. nuvyko pas brolį, liko nakvoti ir rytą nebepabudo.

Įtariamieji Renatas Štukis ir Aleksas Janavičius policijai gerai žinomi, anksčiau ne kartą teisti už vagystes. Lapkričio 24 d. Panevėžio miesto apylinkės teismas abiem įtariamiesiems skyrė kardomąją priemonę – suėmimą 3 mėnesiams.

Panevėžio apskrities VPK praneša, kad kratos metu vieno įtariamųjų gyvenamojoje vietoje rasta daiktų, įtariama, pasisavintų per plėšimus Šiauliuose, Vilniuje ir kituose šalies miestuose. Pareigūnai įtaria, kad galėjo nukentėti ir Panevėžio miesto gyventojai.

Jei esate nukentėję nuo šių asmenų, policija prašo kreiptis į Panevėžio apskrities VPK NTB SNTS Panevėžyje, Tulpių g. 60 (111 kab.), arba paskambinti tel.: (8 45)  503 068 / 503 213.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min