TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Sulaikyti penki teisėsaugininkų ieškomi asmenys

Pasų kontrolė
BFL nuotr. / Oro uoste
Šaltinis: 15min
0
A A

Įvairiuose Lietuvos pasienio kontrolės punktuose VSAT pareigūnams ketvirtadienį įkliuvo net penki nuo teisingumo besislapstantys asmenys. Vienas jų – savo šalyje ieškomas latvis – sulaikytas pėsčiomis begrįžtantis į Latviją.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad du teisėsaugininkų ieškomus asmenis vakar sulaikė Kauno oro uoste budintys pasieniečiai.

VSAT pareigūnai, tikrindami reisu iš Londono atvykusių keleivių dokumentus, nustatė, jog 24 metų kauniečio kaip įtariamojo vagystės padarymu ieško Kauno apskrities policija.

Vyras perduotas paieškos iniciatoriaus konvojui.

Kontrolės metu paaiškėjo, kad tuo pačiu reisus atvykusio 31 metų vyro, taip pat dėl vagystės, ieško uostamiesčio policija. Susisiekus su paieškos iniciatoriumi, gautas prašymas apklausti šį kaunietį ir įteikti jam šaukimą atvykti į policijos įstaigą.

Tą pačią dieną VSAT Šiaulių rinktinės Zarasų užkardos pasieniečiai, patruliavę ties šio rajono Turmanto kaimu, patikrinti sustabdė pėsčiomis į Latviją ėjusį asmenį.

Vyras neturėjo asmens dokumentų ir prisistatė Latvijos piliečiu. Jo tapatybę Lietuvos pasieniečiai nustatė susisiekę su Smėlynės – Medumi kontaktiniame punkte dirbančiais Latvijos kolegomis. Paaiškėjo, kad sulaikytasis išties yra 21 metų latvis. Kaimyninės valstybės pareigūnai informavo, kad vyras yra dėl vagysčių yra ieškomas jų šalyje.

Sulaikytajam VSAT pareigūnai surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą dėl neteisėto buvimo šalyje ir vyrą per Smėlynės – Medumi punktą perdavė atvykusiems Daugpilio valdybos policininkams.

Policijos ieškomą vyrą ketvirtadienį sulaikė ir VSAT Vilniaus rinktinės Kenos užkardos pasieniečiai.

VSAT pareigūnai, tikrindami tranzitinio traukinio Adleris – Kaliningradas keleivių dokumentus, nustatė, kad 46 metų Lietuvos piliečio, neturinčio nuolatinės gyvenamosios vietos, ieško Vilniaus policija. Vyrui dėl kitam asmeniui padaryto nežymaus sveikatos sutrikdymo yra pradėtas ikiteisminis tyrimas. Keleivis perduotas atvykusiam paieškos iniciatoriaus konvojui.

Ketvirtadienį policijos ieškotas asmuo įkliuvo ir uostamiesčio pasieniečiams.

VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės Uosto užkardos pareigūnai sustabdė keltu iš Švedijos atvykusį vyrą.

Nors pasienio tikrinimai neatliekami, kai asmenys vyksta Šengeno vidaus reisais, tačiau VSAT pareigūnai, atlikdami rizikos veiksnių analizę, keleivius gali patikrinti pasirinktinai.

Kontrolės metu paaiškėjo, kad nuolatinės gyvenamosios vietos neturinčio vyro kaip įtariamojo nusikaltimo padarymu ieško sostinės policija.

Sulaikytąjį Klaipėdos pasieniečiai perdavė uostamiesčio policijos pareigūnams.

Iš viso šiemet pasieniečiai sulaikė 110 asmenų, kurių už įvairius nusikaltimus ir nusižengimus ieškojo teisėsaugos institucijos. Daugiausiai tokių besislapstančių nuo teisingumo sulaikyta šalies oro uostuose - 50.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min