Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 20, 13:02

Sulaikyti Plungėje pareigūnų automobilį apgadinę vyrai: turi ir daugiau nemalonumų

Į areštinę uždaryti du jauni plungiškiai, apgadinę tarnybinį policijos automobilį.
Policijos automobilis
Policijos automobilis / Klaipėdos apskrities VPK nuotr.

15min primena, kad ketvirtadienio vakarą gavę pranešimą dėl triukšmo, pareigūnai atvyko į Plungėje, V. Mačernio g. esantį daugiabutį.

Galimų pažeidėjų jau neberado, tačiau apie 23.38 val. ten pat buvo iškviesti dar kartą.

Įtarę, kad pastarasis pranešimas buvo melagingas ir po maždaug 10 min. grįžę prie tarnybinio automobilio „VW Transporter“, jį rado apgadintą – buvo išdaužtas priekinio lango stiklas ir sudaužyti priekiniai žibintai.

Apklausę gyventojus, pagal pateiktą asmenų apibūdinimą, penktadienį, apie 19 val. pareigūnai Plungėje sulaikė 1992 m. gimusį įtariamąjį, o šeštadienį, apie 02.40 val., taip pat Plungėje, pareigūnai sulaikė ir 2003 m. gimusį, galimai tarnybinį automobilį apgadinusį vyrą.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo (pagal LR BK 284 str.).

Be to – pas 2003 m. gimusį vaikiną buvo rasta ir paimta miltelių, kurie įtariama gali būti narkotinės medžiagos. Pradėtas tyrimas ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (pagal LR BK 259 str.).

Abu sulaikytieji policija žinomi, anksčiau teisti už vagystes, plėšimus ir kitas nusikalstamas veikas. 2003 m. gimęs vaikinas teismo sprendimu suimtas 2 mėnesiams.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min