Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 13d. 17:11

Sulaikyti prieš policiją supanikavę kontrabandininkai

Sučiupta kontranabda
Vilniaus apskrities VPK nuotr. / Sučiupta kontranabda

Antradienį, apie 22 val., Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato Patrulių būrio pareigūnai, patruliuodami kelyje Babriškės-Varėna-Eišiškės, pastebėjo automobilį „Audi 100“, kuris išvažiavęs iš šalutinio kelio į pagrindinį, apsisuko ir nuvažiavo Vaidagų k. link. Pareigūnams šis vairuotojo elgesys pasirodė įtartinas ir jie nusprendė patikrinti Vaidagų apylinkes.

Netoli minėto kaimo, miškelyje, pareigūnai pamatė stovintį automobilį „Audi 100“. Dar bevažiuodami pareigūnai pastebėjo, kad iš automobilio iššoko jaunuolis ir nubėgo gilyn į mišką. Nors patruliai ir ėmėsi visų įmanomų priemonių vairuotoją sulaikyti, tačiau nepavyko.

Pareigūnai ant galinės „Audi 100“ sėdynės rado 4 dėžes kontrabandinių cigarečių „Fest“. Dėžės buvo  polietileniniuose maišuose. Automobilis ir jame rastos cigaretės buvo pristatyti į Šalčininkų r. PK. Detaliau apžiūrėję automobilį, pareigūnai bagažinėje aptiko dar 8 dėžes cigarečių. Iš viso buvo aptikta  5 898 pakelių kontrabandinių cigarečių „Fest“ su baltarusiškomis banderolėmis.      

 Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis Šalčininkų policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Netrukus Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai sulaikė šia nusikalstama veika įtariamus 31-erių R.Š. ir 26-erių E.A. Jie uždaryti į areštinę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

10:09
09:00

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min