Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 7d. 11:12

Sulaikyti tauragiškiai, įtariama, rogėmis planavo gabenti neteisėtą krovinį

Pasieniečių sulaikytos rogės
VSAT nuotr. / Pasieniečių sulaikytos rogės

Šilutės rajone pasieniečiai sulaikė du vyrus, pasienio ruože buvusius be dokumentų ir, įtariama, susiruošusius pasiimti neteisėtą krovinį.

Valstybė sienos apsaugos tarnyba praneša, kad naktį iš ketvirtadienio į penktadienį VSAT Pagėgių rinktinės Specialiosios paskirties būrio pareigūnai pasienyje su Rusija, ties Šilutės rajono Paleičių kaimu, sustabdė motorinėmis sniego rogėmis „Yamaha“ važiavusius du vyrus.

Šie prie transporto priemonės buvo prikabinę savadarbes roges. Jos pagamintos iš tarpusavyje suvirintų geležinių strypų.

Paaiškėjo, kad abu vyrai neturi nei pasienio ruože privalomų asmens dokumentų, nei motorinių sniego rogių registracijos liudijimo.

Sulaikytieji yra gerai VSAT pareigūnams žinomi 23 metų Tauragės rajono ir 20 metų Tauragės gyventojai. Pastarasis pernai vien Pagėgių rinktinės Vileikių užkardos pasieniečių buvo tris kartus sulaikytas, kai pažeidė Pasienio teisinio režimo taisykles.

Pasieniečiai neabejoja, kad šįkart už pusketvirto kilometro nuo valstybės sienos sulaikyti abu tauragiškiai greičiausiai vyko pasiimti neteisėto krovinio.

VSAT pareigūnai pasienyje su Rusija nesyk yra sulaikę kontrabandininkų, kurie panašiomis savadarbėmis sniego rogėmis gabeno ar planavo gabenti kontrabandinių rūkalų dėžes.

Abiem sulaikytiesiems dėl Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimo pradėtos administracinės teisenos. Po apklausos jie paleisti.

Ir motorinės, ir savadarbės rogės saugomos Vileikių užkardoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min