Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sulaikytose pašto siuntose – įtariama garsių firmų padirbtos prekės

Klastotės
VTM nuotr. / Klastotės
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus Pašto pervežimo centre muitinio tikrinimo metu muitininkai sulaikė 7 pašto siuntas su įvairiomis prekėmis, kurios pagamintos, kaip įtariama, pažeidžiant intelektinės nuosavybės teises.

Tikrindami siuntas, pareigūnai atkreipė dėmesį į kelis iš Kinijos atkeliavusius paketus su prekėmis. Juos atplėšę, muitininkai aptiko apie 50 vienetų įvairių prekių, kurios buvo pažymėtos registruotais „Adidas“, „Dolce Gabana“, „Hugo Boss“, “Chanel“ ir kitais žymių firmų prekių ženklais. Sulaikytuose paketuose rasta „garsių firmų“ laikrodžių, moteriškų rankinių, tualetinio vandens bei įvairių smulkios galanterijos dirbinių. Apie sulaikytas prekės informuoti prekių ženklų atstovai. Beje, beveik visais atvejais prekių ženklų savininkai patvirtina, kad muitinės pareigūnų sulaikytos prekės yra klastotės. Gavus prekių klastojimą patvirtinančią prekės ženklo savininko išvadą, sulaikytos prekės yra sunaikinamos.

Kovodami su kontrabanda ir mėginimais nelegaliai į mūsų šalį įvežti prekes, pagamintas pažeidžiant intelektinės nuosavybės teises, muitinės pareigūnai sustiprino pašto siuntų patikrą. Vilniaus muitininkai šiais metais sulaikė apie 100 siuntų, kuriose buvo daugiau kaip 4500 įvairių prekių, kaip įtariama, pagamintų pažeidžiant intelektinės nuosavybės teises.

Į Lietuvą dažniausiai mėginama gabenti drabužių, vaikiškų žaislų, parfumerijos ir medikamentų klastočių. Populiarūs ir suklastoti aksesuarai – rankinės, piniginės, akiniai, laikrodžiai, avalynė, mobilieji telefonai bei jų priedai. Klastotės dažniausiai siunčiamos iš Kinijos, Indijos, Taivano, Honkongo, Singapūro.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min