Dabar populiaru
Publikuota: 2010 spalio 5d. 15:08

Sunkiu žmogaus sveikatos sutrikdymu kaltinami asmenys jau laukia teismo

Antrankiai
E.Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Antrankiai

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai (toliau – Kauno AVPK ONTV) baigė tirti baudžiamąją bylą dėl labai sunkaus nusikaltimo, įvykdyto 2008–ųjų metų rugsėjį, kai buvo sumuštas ir kirviu žiauriai sužalotas žmogus.

Ikiteisminį tyrimą organizavusio Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroro nutarimu ši byla perduota į teismą. Teismo verdikto laukia trys labai sunkiu sveikatos sutrikdymu kaltinami asmenys.

2008-09-05 vakarinaime Kauno aplinkkelyje, netoli Giraitės gyvenvietės, buvo sunkiai sužalotas 42-ejų metų kaunietis. Tyrimo metu nustatyta, kad nukentėjusįjį tyčia beisbolo lazdomis sumušė ir kirviu sužalojo keturi asmenys. Dėl patirtų rankų ir kojų žaizdų nukentėjusysis buvo paguldytas į Kauno klinikas.

Po mėnesio ONTV pareigūnai sulaikė du šiuo nusikaltimu įtariamus asmenis. Kitiems dviems buvo paskelbta tarptautinė paieška, jų atžvilgiu tyrimas išskirtas į atskirą bylą.

Praėjusių metų rugsėjo pradžioje Ispanijoje buvo sulaikytas vienas iš ieškomų įtariamųjų. Kartu su kitais keturiais Lietuvos piliečiais Ispanijoje jam buvo pateikti kaltinimai dėl narkotinių medžiagų gabenimo, neteisėto ginklų laikymo, dokumentų klastojimo. Kol kas jis nėra perduotas Lietuvos teisėsaugos institucijoms.

Šių metų rugpjūtį, po beveik 2 metų slapstymosi, Londone buvo sulaikytas ir į Lietuvą pargabentas ketvirtas sunkiu nusikaltimu įtariamas asmuo - 25-erių metų Kauno gyventojas M.T. Jam pateikti kaltinimai dėl to, kad kankindamas ar kitaip itin žiauriai sunkiai sužalojo žmogų (LR BK 135 str. 2 d. 6 p.). Už tai baudžiama laisvės atėmimu nuo dvejų iki dvylikos metų.

Šio asmens atžvilgiu iškelta baudžiamoji byla dėl labai sunkaus nusikaltimo baigta ir perduota į teismą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min