Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 12d. 14:54

Sunkvežimio kabinos apmušaluose dangstyti kontrabandiniai rūkalai

Sulaikyta kontrabanda
Muitinės nuotr. / Sulaikyta kontrabanda

Ketvirtadienį Kauno teritorinės muitinės pareigūnai kelyje Panevėžys-Pasvalys-Ryga sulaikė krovininį automobilį „Volvo“, vežusį nelegalių baltarusiškų cigarečių.

Latvijos piliečio I.O. vairuojamą sunkvežimį mobiliosios grupės pareigūnai Panevėžio rajone patikrinti sustabdė liepos 11-ąją, apie 14 val. Vyriškis elgėsi ramiai, neatrodė įtartinas, tačiau muitinės pareigūnai, įvertinę galimą riziką bei įtardami, kad šia transporto priemone gali būti gabenamos nedeklaruotos prekės, nusprendė jo vairuojamą automobilį patikrinti kruopščiau.

Krovininio automobilio apžiūros metu, pareigūnams įtarimą sukėlė medžiaginiai krovininio automobilio salono sienos apmušalai. Muitinės pareigūnams dėl kontrabandinių cigarečių, suslėptų automobilių gamyklinėse ertmėse, neretai tenka imti ir rimtesnius įrankius, tačiau šį kartą reikėjo pašalinti medžiaginę automobilio salono sienos dalį, kad rastų paslėptas kontrabandines cigaretes.

Krovininio automobilio medžiaginių apmušalų priedanga nebuvo veiksminga slepiant baltarusiškas cigaretes.

Muitinės nuotr./Sulaikyta kontrabanda
Muitinės nuotr./Sulaikyta kontrabanda

Nelegalūs rūkalai buvo išslapstyti abiejose sunkvežimio durelėse, specialiai tam įrengtose slėptuvėse, kuriose buvo rasta apie 120 pakelių baltarusiškų cigarečių NZ, rašoma Kauno teritorinės muitinės atstovės ryšiams su visuomene Dovilės Lapinskienės penktadienį paviešintame pranešime.

Muitinės pareigūnai sulaikė ir cigaretes, o vairuotojui surašė administracinio nusižengimo protokolą. Už šį pažeidimą kaimyninės šalies piliečiui gresia nemaža piniginė bauda ir tabako gaminių konfiskavimas.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min