Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sunkvežimis mažylį „Polo“ judrioje gatvėje apsuko lyg žaislinę mašinytę (nuotraukos, Video, atnaujinta 21.30 val.)

Avarijos vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Avarijos vietoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lengvojo automobilio vairuotoja nesužalota, tačiau po įvykio ilgai negalėjo atsigauti nuo patirto emocinio sukrėtimo.

Ketvirtadienį apie 16.30 val. judrioje sostinės Geležinio Vilko gatvėje, važiuodami nuo Vingio parko miesto centro link, susidūrė sunkvežimis ir lengvasis automobilis.

Po nelygiaverčių transporto priemonių kontakto mažylis VW Polo slydo, sukosi, trenkėsi į metalinį atitvarą ir sustojo taip, tarsi būtų važiavęs prieš eismą. Asfaltu slydo ir stabdomas sunkvežimis. Sustojusi sunkiasvorė mašina liko prisiglaudusi kairiuoju ratu prie lengvojo automobilio.

VW Polo vairuotoja nebuvo sužalota, tačiau po įvykio ilgai negalėjo atsigauti nuo patirto emocinio sukrėtimo.

Nusiraminti nepadėjo netgi tai, kad šiuo atveju ji susidūrė su tikru kelių džentelmenu. Sunkvežimio vairuotojas apgailestavo dėl avarijos, iškart pripažino savo kaltę ir ramino vilnietę pasakodamas, jog ši avarija, palyginti su jo matytomis per visą gyvenimą, – tikra smulkmena.

Nepastebėjo persirikiuodamas 

Avarija įvyko priešais „Verslo trikampio“ pastatus, už poros šimtų metrų iki Seimo tunelio.

VW Polo ramiai judėjo 1-ąja eismo juosta. Popierių iš Kauno vežantis sunkvežimis MAN greta važiavo 2-ąja juosta. Sunkvežimio vairuotojas sumanė persirikiuoti. „Ji buvo mano veidrodėlio aklojoje zonoje. Aš jos visiškai nemačiau ir užkliudžiau“, – žurnalistui įvykio vietoje pasakojo MAN vairuotojas.

Sunkvežimis masyviu priekiniu buferiu prisilietė prie VW Polo galinio sparno. To užteko, kad Polo slystų, kirstų 2-ąją eismo juostą ir po smūgio į atitvarą sustotų. Tuo momentu įvyko ir antras transporto priemonių kontaktas: sunkvežimis kabinos kaire puse prisilietė prie apsukto VW Polo kairio sparno.

Moteris įspūdžiais apie avariją dalytis netroško, tik pasakė, kad spėjo ne juokais išsigąsti. Vairuotoja retsykiais net nusišypsodavo, tačiau jos akyse praėjus net pusvalandžiui po avarijos blizgėjo ašaros.

Kaunietis pasimetė erdvėje

VIDEO: 15min.lt: avarija Gelezinio vilko gatveje.avi

Vairuotojai iškart sutarė nekviesti policijos ir įvykio vietoje užpildyti avarijos deklaraciją.

Polo vairuotoja tęsti kelionės nebegalėjo – buvo pramuštas variklio radiatorius, į šalis išlakstė nemažai kėbulo detalių.

Moteris paskambino į techninės pagalbos tarnybą, tačiau perdavė ragelį MAN vairuotojui, kad šis išaiškintų, kur reikia atvažiuoti.

Kartais juokaujama, kad Savanorių prospektas yra ilgiausia gatvė Lietuvoje, nes jungia Vilnių su Kaunu.

Iš Kauno atvykęs vairuotojas pamiršo, jog iš prospekto seniai buvo nusukęs į Geležinio Vilko gatvę, todėl vežimėlį bandė iškviesti klaidingu adresu. Pasimetusį kolegą pataisė pati sudaužytos mašinos vairuotoja.

Vilnietė minėjo, kad ją pačią išsiveš vyras.

Geležinio Vilko gatvėje dėl šios avarijos spūstis tęsėsi ilgiau nei 1,5 valandos.

Nors techninės pagalbos darbuotojas apie 17 val. žadėjo būti „po 20 minučių“, pasirodė tik po 18 val. Dėl spūsčių ir pagalbininkams buvo nelengva pasiekti avarijos vietą. 18.10 val. kliūčių gatvėje nebeliko.

Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr./Avarijos vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr./Avarijos vietoje
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min