Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 08 21, 11:12

Šiaulietis tikrą vyrų draugystę iškeitė į azartinius žaidimus

Pinigus pavogęs ir operatyviai juos išleidęs kazino šiaulietis situaciją mėgino švelninti nuoširdžiu prisipažinimu apvogtajam, kad pasisavino ir azartiniams žaidimams išleido jo pinigus. 1200 litų praradusį nukentėjusįjį prisipažinimas tik užrūstino ir jis kreipėsi į policiją.
Azartiniai žaidimai
Azartiniai žaidimai / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

20-metis M.Š. naktį iš rugpjūčio 18-osios leido smagiai keliaudamas su 24 metų draugu M.T. per Šiaulių barus ir kavines. Išgertas alkoholis puoselėjo tikros draugystės jausmus.

Pasisavinęs čia buvusius 1200 litų, M.T. tiesiu taikymu nuskuodė į lošimo namus.

M.Š. nuoširdžiai sureagavo į savo sugėrovo prašymą paskolinti pinigų, jį sušelpdamas 300 litų. Audringas vakarėlis baigėsi M.T. bute, kur vaikinai dar išgėrė, ir 20-metis, pasijutęs, kad alkoholis jį įveikė, užmerkė akis saldžiam miegui, šalia pasidėjęs savo piniginę.

Jo draugelis, turintis lošimo silpnybę, neatsispyrė pagundai žvilgtelti į sugėrovo piniginę. Jos būta netuščios. Pasisavinęs čia buvusius 1200 litų, M.T. tiesiu taikymu nuskuodė į lošimo namus.

Labai greit lošimo aistrą patenkinęs draugo pinigais ir juos visus pralošęs, šiaulietis parpėdino namo ir rado savo sugėrovą jau prabudusį. Vaikinas pabandė išsisukti iš situacijos ir suminkštinti M.Š. širdį nuoširdžiu prisipažinimu.

Jis papasakojo, kad iškraustė jo piniginę, pasiėmė pinigus ir juos pralošė. Apvogtasis vaikinas labai užpyko dėl tokio sugėrovo poelgio ir surinko bendrojo pagalbos telefono numerį.

Policijos pareigūnai M.T. sulaikė ir jam nuotaikingasis vakarėlis baigėsi areštinėje. Jam pareikštas įtarimas dėl vagystės.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min