Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Susemta klaipėdiečių butus siaubusi grupuotė

Vasarą bent kiek pravertus langus naktimis bijodavę palikti klaipėdiečiai gali atsikvėpti. Iš jų namų nešę viską, kas papuolė po ranka, ilgapirščiai pagaliau įkliuvo policijai.
Susemta klaipėdiečių butus siaubusi vagių grupuotė
Susemta klaipėdiečių butus siaubusi vagių grupuotė / Policijos nuotr.

Pareigūnai  praneša, kad pirmieji grupuotės  darbeliai užfiksuoti liepos viduryje. Tuomet Klaipėdoje prasidėjo vagysčių iš pirmajame aukšte esančių butų bumas. Vagys į svetimas valdas patekdavo per išlaužtas balkono duris. Nusikaltimai buvo vykdomi dienos metu darbo ir poilsio dienomis. Iš butų buvo šluojama viskas – pradedant alkoholiniais gėrimais ir baigiant buities technika.

Pareigūnų duomenimis, vasarą Klaipėdoje siautusi grupuotė galėjo apšvarinti  mažiausiai dešimt butų.

Vienos vagystės metu pareigūnams pavyko sučiupti 4 įtariamuosius. Visi jie  – Klaipėdos miesto gyventojai. Vienas įtariamasis prie namo stebėjo aplinką, o kiti du bandė pasišalinti su daiktais iš pirmajame aukšte apvogto buto. Ketvirtas įtariamasis buvo sulaikytas Klaipėdos miesto naujojoje turgavietėje su vogtais daiktais.

Visiems įtariamiesiems skirtos kardomosios priemonės – suėmimai. Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad įtariamieji yra apvogę 10 butų pietinėje miesto dalyje. Kratų metu pas įtariamuosius rasta dalis daiktų, pavogtų ne tik iš anksčiau minėtų butų.  Kai kurių daiktų priklausomybė nenustatyta, todėl asmenys, atpažinę savo daiktus, raginami kreiptis į Klaipėdos miesto antrąjį policijos komisariatą (Klaipėda, Taikos pr. 117) arba telefonu 354398.

VIDEO: Susemta klaipėdiečių butus siaubusi vagių grupuotė

Policija  prašo gyventojų pastebėjus laiptinėje nepažįstamus įtartinus žmones, slankiojančius apie butų duris, nedelsiant skambinti policijos budėtojui telefonu 02 arba 112.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius