Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 31d. 15:29

Sustabdyta kūdikiams ir mažiems vaikams skirtą maistą buvusiame garaže saugojusios įmonės veikla

Naujagimis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Naujagimis

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad dėl šiurkščiai pažeistų maisto produktų laikymo sąlygų, neturint šiai veiklai būtinų leidimų, sustabdyta didmeninės įmonės, prekiavusios kūdikių ir mažų vaikų maistu, veikla.

Rugpjūčio 28 d. Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai, tirdami gautą skundą, skubiai patikrino Z. Jociaus individualiai įmonei „Lomadis“ priklausantį prekių sandėlį Naugarduko gatvėje. „Patikrinimo metu
įsitikinome, vartotojo pateikta informacija atitinka tikrovę.

Sandėliavimo patalpos, kuriose laikomi kūdikių ir mažų vaikų maitinimui skirti produktai, visiškai nepritaikytos maisto produktų saugojimui. Sandėliu paverstas buvęs automobilių garažas, patalpos dulkėtos, sienų ir grindų paviršiai sunkiai valomi, kartu su maisto produktais saugomi kiti daiktai, nėra ir jokios savikontrolės sistemos“, – sakė Vilniaus miesto valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininko pavaduotoja Vaida Barkovskienė.

Pasak specialistės, apie šį sandėlį, kuriame vyko ir didmeninė prekyba kūdikių ir mažų vaikų maistu, sužinota tik iš vartotojo pranešimo, nes Vilniuje įmonė veikė nelegaliai – neįregistravusi savo veiklos ir neturėdama jokių būtinų leidimų.

Atsižvelgus į nustatytus šiurkščius higienos pažeidimus ir į tai, kad Vilniaus valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba nėra suteikusi Z.Jociaus individualiai įmonei „Lomadis“ leidimo sandėliuoti ir vykdyti didmeninę prekybą Naugarduko g. 97 numeriu pažymėtose patalpose, įmonės veikla buvo sustabdyta.

Įvertinus tai, kad sandėlyje saugotų maisto produktų pakuotės nepažeistos, o produktai atitinka jiems keliamus saugos ir kokybės reikalavimus, įmonei nurodyta juos nedelsiant perkelti į sandėliavimui tinkamas patalpas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min