Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 19d. 11:41

Sutenerio investicija į „verslą“: sumokėjo už prostitutės krūtų didinimo operaciją

Krūtinės implantas
„Scanpix“ nuotr. / Plastinė operacija

Teisme nagrinėjama byla atskleidžia pikantiškus nešvaraus verslo užkulisius. Kalbama, kad viena savo kūnu prekiavusi mergina pasijuto žvaigžde, kai vienas populiarus pramogų portalas, skaitytojų džiaugsmui, įdėjo padidintų jos privalumų nuotrauką. Tačiau komentatoriai apkartino šlovės akimirką – išdavė, kuo mergina iš tiesų verčiasi ir netgi nurodė paslaugos įkainį.

Valanda – 500 litų. Taip brangiai savo paslaugas buvo įvertinusi mergina, kurios suteneris, besirūpindamas plaštakės prekine išvaizda, sumokėjo už jos krūtinės plastinę operaciją.

Išgražėjusi mergina patraukė ne tik klientų, bet ir fotografų dėmesį: jos nuotrauka su ryškiais privalumais buvo publikuota viename populiariame pramoginių naujienų portale. Tiesa, šlovės akimirką merginai apkartino gerai informuoti (galimai patys jos paslaugomis naudojęsi klientai) komentatoriai, paviešinę merginos paslaptis ir netgi nurodę jos paslaugų kainą.

Vengė žurnalistų dėmesio

Vilniaus apygardos teisme nagrinėjama baudžiamoji byla, kurioje vilniečiai Aras Žydrūnas Žilinskas ir Gediminas Sidaravičius kaltinami dėl įtraukimo į prostituciją, pelnymosi iš kito asmens prostitucijos.

Pirmadienį posėdžio metu kostiumuoti vyrai vengė dėmesio – nuo žurnalistų bandė būti nusisukę, tada iš viso išėjo iš salės, o prasidėjus posėdžiui, kai filmuoti ir fotografuoti nebegalima, sėdėjo ant galvų užsimetę striukes (žr. video apačioje).

Bylos duomenimis, dėl įtraukimo į prostituciją nukentėjo penkios merginos, bent viena jų buvo priversta teikti lytines paslaugas dar būdama nepilnametė.

Tiesa, pačios merginos nukentėjusiomis nesijaučia, joms šioje byloje priimtinas tik liudytojų statusas.

Baudžiamojo kodekso 308 straipsnis „Įtraukimas į prostituciją“ numato, kad tas, kas įtraukė asmenį į prostituciją, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

To paties straipsnio 2-oje dalyje už įtraukimą į prostituciją materialiai priklausomo ar nepilnamečio asmens numatomas laisvės atėmimas iki septynerių metų.

Kaltinamuosius teisme gina garsus advokatas Drąsutis Zagreckas.

Iš namų išėjo nepilnametė

Pirmadienį teisme apklausta vienos iš merginų motina. Vilnietė pasakojo, kad maždaug 2006-ųjų žiemą jos dukra, kuriai tuo metu buvo vos 16 metų, pareiškė išeinanti gyventi su vyriškiu. Motinos su savo globėju nepilnametė net nesupažindino. Pasakė tik tiek, kad apsistos Lazdynų mikrorajone.

Anot vilnietės, retai ją lankiusi dukra tik minėdavo, kad vaikšto į vakarinę mokyklą ir lanko sporto klubą. „Jos draugas – verslininkas. Supratau, kad jis ją išlaiko, todėl ji niekur nedirba“, – ikiteisminio tyrimo metu tokius parodymus yra davusi ši vilnietė.

„Apie jos bendravimą su vyrais ką nors žinote?“ – dalykiškai liudytojos klausė bylą nagrinėjantis teisėjas Vladislavas Lenčikas.

„Ne, nežinau“, – tikino dėl įtraukimo į prostituciją nukentėjusios merginos motina.

Teismas padarė posėdžio pertrauką, nes kaltinamojo A.Ž.Žilinsko advokatas paprašė išleisti jo ginamąjį į egzaminą – vyriškis mokosi Vilniaus pedagoginio universiteto Socialinių mokslų fakultete.

Sauliaus Chadasevičiaus/15min.lt nuotr./Kaltinamieji A.Ž.Žilinskas (kairėje) ir G.Sidaravičius teisme
Sauliaus Chadasevičiaus/15min.lt nuotr./Kaltinamieji A.Ž.Žilinskas (kairėje) ir G.Sidaravičius teisme

 

VIDEO: 15min.lt - Kaltinamieji byloje dėl įtraukimo į prostituciją slėpė veidus
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min