Tiesiogiai
Tiesiogiai
2011-06-22 09:32

Suvalkietės bandymas už 200 litų išpirkti vyro kaltes

Siekdama, kad jos sutuoktinis išvengtų atsakomybės už vairavimą neblaiviam, Marijampolės apskrities kelių patruliams moteris siūlė kyšį ir „užsidirbo“ baudžiamąją bylą.
Litai
Litai / Tomo Urbelionio/BFL nuotr.

Kaip trečiadienį praneša Policijos departamentas, vakar apie 21 val. 45 min. Marijampolės savivaldybės Kumelionių kaime, L.K. (gimusi 1959 m.), siekdama, kad jos vyras R.K. (gimęs 1961 m.) išvengtų administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (vairavo neblaivus), Marijampolės apskrities VPK Kelių policijos skyriaus Eismo priežiūros būrio patruliams siūlė 200 litų kyšį.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 227 straipsnio 1 dalį.

Įtariamoji apklausta.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą