15min be reklamos
2022 09 05, 17:23

Šūviai Vilniaus centre: policija ieško ginkluotos merginos

Pirmadienio popietę skubios pagalbos numeriu sulaukta vyro skambučio, kuris teigė, kad į jį šovė praeivė. Įtariamosios ėmėsi ieškoti policija, tačiau tądien taip ir nerado.
Vilniaus Islandijos gatvė
Vilniaus Islandijos gatvė / Sauliaus Žiūros nuotr.

Incidentas sostinės senamiestyje, Labdarių g., užfiksuotas pirmadienį prieš 15 val.

Numeriu 112 paskambinęs vyras pareiškė, kad į jį šovė mergina. Po dviejų šūvių vilnietis, kol kalbėjo telefonu, stengėsi moters nepamesti iš akiračio.

Vilniaus apskrities policijos Komunikacijos poskyris informavo, kad dėl šio pranešimo į įvykio vietą nusiųstos pareigūnų pajėgos, kurios ieškojo pranešėjo įvardintos merginos.

Kaip BNS informavo Vilniaus policijos atstovė Julija Samorokovskaja, apie tai 14.55 min. policijai pranešė vyras.

„Pranešėjas nurodė, kad prieš minutę į jį šovė su dujiniu pistoletu mergina, ji eina link Islandijos gatvės“, – sakė policijos atstovė.

Žmonės incidento metu nesužaloti. Gali būti, kad šauta dujiniu arba garsiniu pistoletu.

Antradienį Policijos departamentas papildomai pranešė, nuo ko incidentas galėjo prasidėti: apie 14 val. 50 min., Vilniaus gatvėje, viešoje vietoje, moteris keikėsi necenzūriniais žodžiais, spjaudėsi ant praeivių.

65 metų vyriškiui išsakius pastabą dėl neleistino jos elgesio, chuliganė iš rankinės ištraukusi daiktą, panašų į dujinį pistoletą, du kartus iššovė vyriškio pusėn bei pasišalino.

Ikiteisminis tyrimas atliekamas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min