TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Šūvių prie Kauno klubo istorijoje taškas dar nepadėtas

Teismas vėl negalėjo atsakyti į klausimą, ar V.Dargis kaltas dėl jį puolusio jaunuolio žūties.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Teismas vėl negalėjo atsakyti į klausimą, ar V.Dargis kaltas dėl jį puolusio jaunuolio žūties.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį, birželio 6 dieną Kauno apygardos teismas turėjo skelbti nuosprendį Vytauto Pavilionio nužudymu kaltinamam 26 metų Vytautui Dargiui. Nuosprendį ketinta skelbti šių metų sausį, tačiau byla buvo grąžinta prokuratūrai ištirti, ar V.Pavilionis nužudytas tyčia, ar V.Dargis gynėsi.

Taško šioje istorijoje Kauno apygardos teismas nepadėjo ir šįkart: teisėjas Jurgis Kiškis nusprendė, kad byla turi būti atnaujinta įrodymams ištirti.

Įvykiai, pasibaigę V.Pavilionio žūtimi,  nutiko 2008 metų gruodžio 13-ąją prie naktinio klubo „Zepelinus“.

Tą vakarą V.Dargis, buvęs klube „Zepelinus“, su draugu išėjo į lauką parūkyti. Netrukus prie vaikinų prikibo penki išgėrę jaunuoliai. Vaikinai apsižodžiavo ir kilo muštynės. V.Dargis buvo spardomas, tačiau rado jėgų atsistoti.

V.Dargis kelis kartus perspėjo užpuolikus, kad turi ginklą. Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentas kelis  kartus iššovė į orą, tačiau tai girtų užpuolikų neatbaidė.

Netrukus vienas vaikinas bandė vėl pulti V.Dargį, kuris legaliai savigynai išduotą ginklą jau buvo nukreipęs į kompaniją. Nuaidėjo šūvis ir 28 metų V.Pavilionis krito ant žemės. Kulka pataikė į viršugalvį.

Po įvykio V.Dargis su draugu sėdo į taksi ir pasišalino. Į policiją jis prisistatė tik kitą rytą, tuomet jau nebuvo įmanoma patikrinti, ar įvykio metu V.Dargis buvo blaivus.

V.Dargis buvo apkaltintas tyčine žmogžudyste, prokuroras jį siūlė  nubausti 10 metų nelaisvės. Tuo tarpu kaltinamasis ir jo advokatė teigė, kad tai buvo būtinoji gintis.

Šių metų sausį Kauno apygardos teismas grąžino bylą prokuratūrai papildyti.

Kauno apygardos prokuratūra turėjo nustatyti, kokius tiksliai veiksmus įvykio metu atliko kiekvienas iš penkių V.Dargį užpuolusių asmenų.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min