Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 5d. 14:59

Šv.Florijono dieną šventusius ugniagesius paprakaituoti privertė tik gaisras virvių fabrike

Gaisro virvių fabrike padariniai
Kadras iš LNK žinių / Gaisro virvių fabrike padariniai

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) atstovai apibendrino praėjusios paros, kurią vertina kaip šventiškai ramią, rezultatus.

Trečiadienį ugniagesiai minėjo savo globėjo šv. Florijono dieną. Matyt, jis buvo gailestingas, nes vakar budėjusiems ugniagesiams gelbėtojams para buvo palyginti rami. Jiems teko gesinti 36 gaisrus bei atlikti 14 kitų gelbėjimo darbų, kurių metu žmonių aukų ir traumų pavyko išvengti.

Didžiausias praėjusios paros gaisras trečiadienio naktį, apie 2 val. 15 min., kilo Skuodo rajone, Aleksandrijos kaime, Klevų gatvėje esančiame fabrike „Žemaičių virvės“. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau degė atvira liepsna, jo gelžbetoninis perdengimas buvo įgriuvęs į pastato vidų. Nors gaisrą iki paryčių gesino net 5 ugniagesių ekipažai, ugnis padarė nemažų nuostolių. Gaisro metu sudegė pastato stogas, apie 7 tonos produkcijos, apdegė 5 virvių gaminimo staklės. Ugniagesiams pavyko išsaugoti medinį priestatą ir už 4 metrų stovintį kitą pastatą. Gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Apie 11 val. 40 min. Šiauliuose, Tauro gatvėje, užsidegė lengvasis automobilis „Opel Frontera“. Per gaisrą išdegė mašinos variklio skyriaus visos degios detalės.

Kadras iš LNK žinių/Sudegusio automobilio savininkas
Vilniuje sudegusio automobilio savininkas

Apie 15 val. 40 min. Vilniuje, Geležinio Vilko gatvės ir Konstitucijos prospekto sankryžoje, užsiliepsnojo automobilis „Audi 80.“ Ugnis nuniokojo mašinos saloną ir iš esmės visą transporto priemonę.

Dar vienas automobilis šiąnakt apie 2 val. 15 min. suliepsnojo Elektrėnuose, Pergalės gatvėje. Gaisro metu apdegė mašinos „Saab“ variklio ir bagažinės skyriai, automobilio šonas, aprūko salonas. Šių gaisrų aplinkybės dar aiškinamos.

Vakar apie 14 val. 10 min. gaisras kilo Panevėžio rajone, Švaininkų kaime stovinčiame individualiame gyvenamajame name. Atskubėjus ugniagesiams, molinis pastatas jau degė atvira liepsna. Per gaisrą nudegė jo stogas ir dalis perdengimo, išdegė ir aprūko patalpos bei čia buvęs turtas. Ir šio gaisro aplinkybės tiriamos, pažymima ketvirtadienį PAGD atstovų išplatintame pranešime.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min