TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Švenčionių rajono savivaldybės merui Vytautui Vigeliui pareikšti įtarimai dėl galimo piktnaudžiavimo

Vytautas Vigelis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Vytautas Vigelis
Šaltinis: 15min
0
A A

Specialiųjų tyrimų tarnybos Vilniaus valdybos pareigūnai, ikiteisminio tyrimo dėl galimo piktnaudžiavimo metu surinkę pakankamai duomenų, pareiškė įtarimus Švenčionių rajono savivaldybės merui Vytautui Vigeliui ir Švenčionių rajono savivaldybės Vietinio ūkio skyriaus vedėjui Juozui Urbanavičiui.

Kaip rašoma STT pranešime, šis ikiteisminis tyrimas pradėtas gavus duomenų, kad siekiant išvengti galimų neigiamų Švenčionių savivaldybės tarnautojų kelionės į Prancūziją, kurios metu Varšuvoje dėl neblaivumo iš lėktuvo buvo išlaipintas V.Vigelis, pasekmių, Švenčionių rajono savivaldybėje galėjo būti klastojami dokumentai dėl savivaldybės mero V.Vigelio atostogų.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Kaip jau buvo skelbta, pernai lapkritį Švenčionių rajono meras V.Vigelis, savivaldybės Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Juozas Urbanavičius ir bendrovės „Švenčionių švara“ vadovas Kazimieras Džiaukštas skrido į komunalininkų konferenciją Paryžiuje, tačiau jos nepasiekė - atskridę iki Varšuvos apsisuko ir grįžo atgal į Lietuvą. Tiesa, kalbas, kad jie galėjo būti neblaivūs ir dėl to išlaipinti iš lėktuvo, V.Vigelis neigė.

Tačiau oro linijos „LOT Polish Airlines“ patvirtino Švenčionių politikams, kad šio rajono savivaldybės meras „darbietis“ V.Vigelis Varšuvos oro uoste pasirodė neblaivus ir drumstė viešąją tvarką, tad jam su bendrakeleiviais nebuvo leista skristi į Paryžių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min