Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 08 18, 19:00

Šventą dieną kryžių nulaužusi telšiškė iš avarijos vietos paspruko

Rugpjūčio 15-ąją, per Šv. Mergelės Marijos dangun ėmimo šventę, Telšių rajone eismo įvykio metu nuniokotas kryžius, o kaltininkė spruko iš įvykio vietos.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / Telšių aps. VPK nuotr.

Kaip praneša Telšių policija, 12.41 val. pareigūnai gavo informaciją, kad Žarėnų miestelyje išverstas pakelėje stovėjęs kryžius, o į jį atsitrenkęs automobilis pasišalino iš eismo įvykio vietos.

Operatyviai nuskubėję į įvykio vietą, pareigūnai aptiko traktorių, kurio vairuotojas padėjo nutempti kryžių suniokojusį automobilį. Sekdami dar karštais, žolėje likusiais padangų pėdsakais, policininkai netruko surasti ir įvykio kaltininko automobilį „Volkswagen Cady“. Sudaužyta mašina buvo nutempta ir palikta prie netoliese augusių eglaičių.

Nors vairuotojo prie apgadinto automobilio nebuvo, jis, išgabenus „Volkswagen Cady“ į saugojimo aikštelę, pats prisistatė į Policijos komisariatą. Paaiškėjo, kad eismo įvykį sukėlė ir iš jo pasišalino 48 metų telšiškė A.A.

Telšių policijos teigimu, pažeidėja į komisariatą atvyko blaivi. Pasišalinimas iš eismo įvykio vietos vairuotojai įsimins ilgam. Pažeidėjai gresia bauda nuo 3000 iki 4000 litų, be to, ji neteks teisės vairuoti transporto priemones mažiausiai trejiems metams.

Pasak įvykio liudininkų, avarija įvyko per liūtį. Žliaubiant lietui nuo kelio nuskriejęs automobilis stovėjo aukštyn ratais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min