Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šventinį savaitgalį Lietuvoje gaisruose žuvo keturi žmonės

Gaisro vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Gaisro vietoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per šias šventines dienas Lietuvoje kilo 426 gaisrai. Juose ugnis pasiglemžė keturių žmonių gyvybes.

Balandžio 10-osios rytą Kazlų Rūdos savivaldybės Juodbariškės kaime dėl neatsargaus rūkymo užsidegė J.P. gyvenamasis namas. Apie šį gaisrą ugniagesiai gavo pranešimą pavėluotai, tad, kai jie atvyko į įvykio vietą, buvo likusios tik degančios namo sienos. Užgesinus ugnį gaisravietėje buvo rastas 46 metų vyro kūnas. Nelaimės aplinkybės aiškinamos.

Balandžio 11-osios rytą Utenos rajono Žvyrinkos kaimo gyventoja L.P. pranešė, kad nuėjusi pas 86 metų kaimynę B.Ž. , rado ją, gulinčią ant grindų be gyvybės požymių. Namo viduje buvo jaučiamas dūmų kvapas, o kambario lubos ir sienos apdegusios bei aprūkusios. Ugniagesiai į šį gaisrą nebuvo kviesti, o įvykis tiriamas.

Tos pačios dienos vakarą Kretingoje, Kluonmalių gatvėje, užsidegė nenaudojamas medinis pastatas. Skubiai atvykę ugniagesiai iš uždūmintų patalpų išnešė 38 metų vyrą. Per gaisrą dar buvo užgesinta deganti lova.

Sekmadienį, pirmąją Velykų dieną, taip pat neišvengta gaisrų. Keletas iš jų nuniokojo kelis gyvenamuosius namus ir ūkinius pastatus. Plungės rajono Skirpsčių kaime dėl dujų įrengimų eksploatavimo taisyklių pažeidimų užsidegė G.F. gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė pastato stogas, sukrito perdengimas, išdegė vidus.

Sekmadienio vakarą Utenos rajono Plaviškių kaime ugnis sunaikino šiuo metu nenaudojamą gyvenamąjį namą, ūkinį pastatą bei išdegino 1,6 ha pievos. Įtariama, kad pastatai galėjo būti padegti.

Tą vakarą du ūkinius pastatus ugnis prarijo ir Trakų rajono Alaburdiškių kaime. Čia sudegė tvartas ir kluonas. Įvykis tiriamas.

Antrąją Velykų dienos ankstų rytą Kupiškio rajono Siaurių kaime užsiliepsnojo J.J. gyvenamasis namas. Per gaisrą nudegė pastato stogas, išdegė antrame namo aukšte įrengtas vienas kambarys, aprūko kitos patalpos. Gaisravietėje buvo rastas 55 metų vyro kūnas. Nelaimės aplinkybės tikslinamos.

Dar vienas tragiškas gaisras vakar ryte kilo Biržų rajono Gajūnų kaime. Čia užsidegė butas dviejų aukštų name. Gaisro metu sudegė čiužinys, aprūko kambario sienos, o gaisravietėje buvo rastas 72 metų buto šeimininkės kūnas. 49 metų vyras sugebėjo pats išlipti per langą ir išsigelbėti dar iki ugniagesių atvykimo. Įvykis tiriamas.

Ignalinos rajono Tverečiaus kaime pirmadienį vakare taip pat užsiliepsnojo L.K. gyvenamasis namas. Per gaisrą išdegė dėžė su drabužiais bei grindys, aprūko kambario sienos. Iš uždūmintų patalpų buvo išvesta 63 metų moteris. Gaisro aplinkybės tikslinamos.

Komentarai
Temos Statistika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min