Dabar populiaru
Publikuota: 2017 spalio 26d. 10:02

Plėšikas, švirkštu grasinęs masažistę užkrėsti AIDS, stos prieš teismą

Deividas Mastauskas
Vilniaus aps. VPK nuotr. / Deividas Mastauskas

Anksčiau ne kartą teistas dvidešimt vienerių metų amžiaus vilnietis Deividas Mastauskas vėl stipriai prisidirbo, įtariama, kad vasarą jis apiplėšė dvi masažistes. Už tai jam gresia iki dešimties metų kalėjimo.

Liepos 24 d. vaikinas, apsimetęs „klientu“ ir susitaręs dėl masažo, pateko į nuomojamą butą sostinės Nidos g., ten dvidešimtmetei masažuotojai įrėmė į smilkinį daiktą, panašų į šaunamąjį ginklą, ir pareikalavo atiduoti pinigus grasindamas, jei neatiduos, tuomet nušaus.

Nusikaltimo metu iš buto buvo pavogta daugiau nei 500 eurų, laikrodis, auskarai ir kiti daiktai.

Rugpjūčio 1 d. apie 18 val. Gerosios Vilties g. į masažu užsiimančios moters nuomojamą butą atvyko klientas.

Patekęs į butą, „klientas“ apsidairė ir, įsitikinęs, kad bute nėra kitų asmenų, nieko nelaukdamas, išsitraukė švirkštą, jį įrėmė moteriai į kaklą ir pagrasino, kad įdurs ir užkrės AIDS, pareikalavo atiduoti pinigus. Pavogęs 140 eurų, jis pasišalino.

Dėl šių sunkių, nusikaltimų buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai. Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai greitai išsiaiškino, kad plėšimus padarė ankščiau jau ne kartą už vagystes ir plėšimus teistas dvidešimt vienerių metų vilnietis Deividas Mastauskas.

Jis kurį laiką slapstėsi nuo policijos, o rugsėjo mėnesį įkliuvo kriminalistams per surengtą pasalą šalia „Siemens“ arenos. Sulaikant jis su savimi turėjo daiktą, specialiai pritaikytą kūnui žaloti, bet juo pasinaudoti nespėjo, nes žaibiškai buvo surakintas antrankiais.

Iškart po sulaikymo kriminalistai aptiko ir ginklą, kuriuo buvo grasinama ‒ jis buvo paslėptas statybinių atliekų krūvoje, Vilniaus g. statybvietėje.

Įtariamasis laukia teismo izoliuotas nuo visuomenės Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime.

Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas už padarytą ginkluotą plėšimą numato laisvės atėmimo bausmę nuo dvejų iki dešimties metų, praneša Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min