Dabar populiaru
Publikuota: 2015 spalio 20d. 22:52

Šyliuose bandyta padegti namą

Šyliuose bandyta padegti namą
Nojaus nuotr. / Šyliuose bandyta padegti namą

Antradienio vakare ugniagesiai ir medikai išskubėjo į Šylius, Šilutės rajoną. Buvo gautas pranešimas, kad dega gyvenamojo namo stogas. Kaimynai įtaria, kad namą, kuriame vos prieš savaitę apsigyveno jauna šeima, buvo bandoma padegti.

Bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 pranešimas apie gaisrą Šustės gatvėje Šyliuose gautas 20.34 val. Į įvykio vietą išsiųstos trys ugniagesių autocisternos, išvažiavo ir medikų brigada.

Užsidegusiame name visai neseniai apsigyveno jį išsinuomavusi jauna šeima su mažamete dukra. Tačiau gaisrą pastebėjo ne jie, o kaimynai. Atskubėję jie pasistatė kopėčias ir patys gesino antrame aukšte kilusį gaisrą. 

Vienas šalimais gyvenantis vyriškis sakė girdėjęs nubėgančio žmogaus žingsnius – vakare kaimo tyloje viskas labai gerai girdisi. Įtarimus dėl padegimo dar labiau sustiprino prie gretimo namo rastas degantis skuduras. Kaimynai įtaria, kad toks buvo įmestas ir į šeimos būstą.

Jauna šeima sako nenutuokianti, kas galėjo šitaip pasielgti. Į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai, kurie pradėjo aiškintis įvykio aplinkybes.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min