Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 24d. 19:20

Tamsoje nuo pareigūnų sprukusiems jurbarkiečiams koją pakišo Džinas

Įtariamųjų sulaikymas: šuo Džinas ir bylos įkalčiai
VSAT nuotr. / Įtariamųjų sulaikymas: šuo Džinas ir bylos įkalčiai

Šakių rajone cigarečių nešikus sučiupti padėjo belgų aviganis Džinas.

Šakių rajone pasieniečiai su įkalčiais sulaikė kontrabandininkus, gabenusius 2 tūkst. pakelių cigarečių. Sprukti bandžiusius Jurbarko gyventojus tamsoje susekė tarnybinis belgų aviganis Džinas.

Trečiadienį vakare Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties skyriaus Pagėgių komandos pareigūnai ties Šakių rajono Rukšnių kaimu pastebėjo du įtartinus asmenis su nešuliais.

Pasieniečių duomenimis, neteisėtas krovinys Lietuvą pasiekė Šešupe.

VSAT pareigūnai jau turėjo informacijos, kad šioje vietovėje ketinama gabenti neteisėtą krovinį. Kurį laiką nešikus stebėję pasieniečiai juos nusprendė sulaikyti, kai šie nutolo nuo valstybės sienos.

Į iš anksto parengtą pasalą patekę abu pažeidėjai metė nešulius ir, pasinaudodami tamsa, bandė sprukti. Nekart panašiose sulaikymo operacijose dalyvavęs tarnybinis belgų aviganis Džinas, dresuojamas Rociškių užkardos kinologo, abiem bėgliams nepaliko jokių galimybių. Keturkojis nesunkiai suuodė abu pažeidėjus ir padėjo pasieniečiams juos sučiupti.

Paaiškėjo, kad tai – 33 ir 38 metų Jurbarko gyventojai. Vyrai į Lietuvos gilumą gabeno savadarbėmis petnešomis tarpusavyje sukabintus 4 ryšulius, kuriuose iš viso buvo 2 tūkst. pakelių cigarečių LF ir „Dakota“. Rūkalai pažymėti rusiškomis banderolėmis.

VSAT duomenimis, neteisėtas krovinys Lietuvą pasiekė Šešupe, kuria eina siena su Rusija.

Jurbarkiškiams dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėtos administracinės teisenos. Sulaikytieji po apklausos paleisti. Jiems įteikti šaukimai atvykti į teismą. Vyrams gresia baudos nuo 3500 iki 6000 eurų. Cigaretės saugomos Rociškių pasienio užkardoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

15min tema
Parašykite atsiliepimą apie 15min