Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tariamų tikrintojų aukos Panevėžyje – septyniasdešimtmečiai

Įkaitas
Photos.com / Surištos rankos
Šaltinis: 15min
0
A A

Skaitliukų tikrintojais apsimetę asmenys Panevėžyje pagrobė senolių pinigus.

Kaip praneša Panevėžio policija, penktadienį apie 7.45 val. į septyniasdešimtmetės panevėžietės ir jos septyniasdešimt dvejų metų sutuoktinio butą atėjo du vyriškiai. Prisistatę AB „Lietuvos dujos“ Panevėžio filialo darbuotojais, pasakė, kad atėjo patikrinti dujų skaitiklio rodmenų.

Buto savininkas, įleidęs į butą tariamus tikrintojus, nuvedė juos į virtuvę. Septyniasdešimtmetė jo žmona tuo metu buvo vonioje.

Tariamieji tikrintojai domėjosi ne skaitiklio rodmenimis, o namuose esančiais pinigais. Vyrai sumušė ir surišo buto šeimininką, vertė daiktus, ieškojo pinigų. Pagrobę mokesčiams už paslaugas skirtus pinigus, išėjo. Iš vonios išėjusi moteris rado surištą savo vyrą, jį išlaisvino ir pakvietė policiją.

AB „Lietuvos dujos“ Panevėžio filialo Dujų apskaitos ir metrologijos skyriaus viršininkas Egidijus Morkus patikino, kad dujų skaitiklius tikrinantys asmenys dėvi specialią aprangą ir pateikia gyventojams pažymėjimus. Pažymėjimai yra tikrinančio asmens nuotrauka.

Buto Panevėžyje, Vilties gatvėje, savininkai tariamus tikrintojus įsileido į butą nepasidomėję jų pažymėjimais. Nukentėjusieji mano, kad plėšikai pasisavino per 400 Lt.

Policijos pareigūnai prašo panevėžiečių, kurių vyresnio amžiaus tėvai gyvena vieni, patarti jiems neįsileisti į namus nepažįstamų žmonių, prisistačiusiųjų įvairiais tikrintojais reikalauti pažymėjimų, atidžiai juos perskaityti, kas juose įrašyta, kilus abejonių, skambinti artimiesiems arba policijai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min