Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tarnybinis šuo degtindarius sekė 7 kilometrus

Belgų aviganė Eta
VSAT nuotr. / Belgų aviganė Eta
Šaltinis: 15min
0
A A

Švenčionių rajone belgų aviganė Eta pasižymėjo sulaikant nuo pareigūnų sprukusius, įtariama, naminės degtinės gamintojus. Keturkojė jų pėdsakais užtikrintai sekė net 7 kilometrus.

Sekmadienį į Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Ignalinos rinktinės Pavoverės užkardos pasieniečius pagalbos kreipėsi Švenčionių rajono policijos pareigūnai. Jie miške aptiko naminės degtinės aparatą, apie 840 litrų raugo ir apie pusšešto litro jau išvarytų nelegalių svaigalų. Jų gaminimu įtariami asmenys iš įvykio vietos pabėgo.

Pėdsekė nenuilsdama dirbo beveik 7 kilometrus, kol miške prisivijo du vyrus. Šie pamatę Etą sprukti nebebandė. 

Į šią vietą Švenčionių rajono Katelninkų kaimo prieigose buvo pasiųstas tuo metu pasienyje su Baltarusija patruliavęs Pavoverės užkardos kinologas su pustrečių metų belgų avigane Eta. Keturkojė prie miško gilumoje įrengto naminės degtinės aparato iškart užuodė pėdsakus. Jais pasieniečius Eta iš pradžių vedė tankiu eglynu, vėliau kirto upelį, tada išbėgo į miško kvartalinę liniją, dar toliau sekė įvairiomis vietovėmis. Persekiojami asmenys ėjo vingiais.

Pėdsekė nenuilsdama taip dirbo beveik 7 kilometrus, kol miške prisivijo du vyrus. Šie pamatę Etą sprukti nebebandė. Pasieniečiai dokumentų neturėjusius, kaip vėliau paaiškėjo, 23-ejų ir 40-ies Švenčionių rajono gyventojus sulaikė. Pavoverės užkardos pareigūnų iškviesti policininkai atpažino, kad Etos susekti vyrai yra tie patys, kurie pabėgo iš naminės degtinės varymo vietos. Vėliau degtindariai ir patys tuo prisipažino. Juos pasieniečiai perdavė policijos pareigūnams.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min