Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tarp gaisro aukų – ir keli triušiai

Parodoje
15min.lt archyvo nuotr. / Triušiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) atstovai apibendrino praėjusios paros rezultatus. Per 24 valandas Lietuvoje kilo 30 gaisrų. Viename gaisre žuvo žmogus, kitame gyventojas buvo traumuotas. Vieno ūkinio pastato gaisre sudegė keli triušiai. Ugniagesiai dar atliko 8 kitus gelbėjimo darbus ir išgelbėjo vieną pilietį.

Ketvirtadienio naktį Kazlų Rūdos savivaldybės Bartininkų kaime užsiliepsnojo J.A. gyvenamasis namas. Ugniagesiams atskubėjus į įvykio vietą, namas jau skendėjo liepsnose. Gelbėtojai su kvėpavimo organų apsaugos aparatais įėjo į vidų ir išnešė laukan 48 metų vyrą be gyvybės požymių. Ir šiame gaisre ugnis sunaikino medinį pastatą, o šoko ištiktai namo šeimininkei prireikė medikų pagalbos. Įvykis tiriamas.

Praėjusią naktį Kretingos rajono Grūšlaukės kaime užsiliepsnojo S.V. ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė medinis tvartas, apdegė ten sukrautos lentos, malkos ir apšiltinimo vata, dar sudegė keli triušiai. Įvykis tiriamas.

Trečiadienį po pietų Prienų rajono Vilūnėlių kaime dėl krosnių ir dūmtraukių įrengimo bei eksploatavimo taisyklių pažeidimų užsidegė J.N. gyvenamasis namas. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, medinis pastatas jau degė atvira liepsna. Gaisro metu namas sudegė, o dūmais apsinuodijęs 45 metų vyras perduotas iškviestai greitajai medicinos pagalbai. Nuo ugnies buvo apsaugoti greta stovintys 4 mediniai pastatai.

Ugnis vakar niokojo ir daugiau gyvenamųjų namų bei butų. Štai trečiadienį ryte buvo gautas pranešimas, kad Panevėžio rajono Nikolajevkos kaime dega nežinomo savininko vasarnamis. Ugniagesiams atvažiavus į gaisro vietą, medinį pastatą siaubė liepsnos, tad jo išgelbėti jau nepavyko. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Kauno rajono Braziūkų kaime vakar ryte užsidegė S.V.V. gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė visas pastato stogas su palėpe, pradegė perdengimas, apdegė du kambariai. Šio gaisro priežastys taip pat nustatinėjamos.

Dar vienas gyvenamasis namas vakar vakare liepsnojo Radviliškio rajono Čiutelių kaime. Per gaisrą išdegė katilinė ir šalia katilinės buvusi gyvenamoji patalpa, taip pat apdegė baldai, buitinė technika ir namų apyvokos daiktai. Šis gaisras kilo dėl krosnių ir dūmtraukių įrengimo bei eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Vilniaus ugniagesiai trečiadienį vakare skubėjo į sostinės Pumpurų gatvę, kur gaisras kilo dviejų butų mediniame name. Per gaisrą apdegė ir buvo išardytas tik perdengimas prie dūmtraukio, iš uždūminto buto buvo išnešti baldai ir namų apyvokos daiktai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min