Dabar populiaru
Publikuota: 2013 kovo 22d. 13:57

Tarp karkasinių namų dalių – amfetaminas

Rasti apie 24 kg, kaip įtariama, amfetamino
Muitinės nuotr. / Rasti apie 24 kg, kaip įtariama, amfetamino

Kovo 20 d. iš Klaipėdos į Švediją keltu ketinančio išvykti LR piliečio vairuojamame krovininiame vilkike aptikta apie 24 kg, kaip įtariama, amfetamino.

Trečiadienį muitinės pareigūnai Klaipėdos TM Malkų įlankos jūrų uosto poste vykdė sustiprintą išvažiuojančių iš Lietuvos Respublikos transporto priemonių kontrolę. Muitinės kinologo tarnybinis šuo lietuvio vairuojamame krovininiame vilkike, gabenančiame karkasinių namų dalis, suuodė įtartinas medžiagas. Siekdami įsitikinti, ar tarnybinis šuo nesuklydo, muitinės pareigūnai panaudojo mobiliąją rentgeno kontrolės sistemą ir pastebėjo, kad puspriekabėje tarp legalaus krovinio yra pašalinių daiktų.

Detaliai patikrinus krovinį, tarp karkasinių namų dalių rastas sportinis krepšys su 23 į juodą polietileną supakuotais paketais. Atlikus pirminį narkotikų testą, nustatyta, kad minėtuose paketuose yra apie 24 kg kaip įtariama narkotinės medžiagos – amfetamino. Apytikrė amfetamino vertė juodojoje rinkoje daugiau nei 430 tūkst. Lt.

Krovinio vilkiko vairuotojas suimtas. Muitinės kriminalinės tarnybos Klaipėdos skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 199 str. 2 d. (kontrabanda) ir 260 str. 3 d. (neteisėtas disponavimais dideliu kiekiu narkotinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti).

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

17:24
00:38
01:30

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min