Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tarp karščiausių paros įvykių – ir gaisras kebabinėje

Įvykio vietoje
Rolando Žalgevičiaus nuotr. / Ugniagesys įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) atstovai apibendrino karščiausius praėjusios paros įvykius.

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 17 gaisrų bei atliko 19 kitų gelbėjimo darbų. Laimė, žmonių aukų ir traumų juose pavyko išvengti, pažymima PAGD atstovų trečiadienį paviešintame pranešime.

Antradienio naktį apie 2 val. 55 min. Kauno rajone, Kulautuvoje, Pušyno gatvėje, užsiliepsnojo apleistas rąstinis namas. Gaisro metu išdegė dviejų aukštų medinio namo vidus, nudegė stogo konstrukcijos. Gaisro aplinkybės tiriamos. Beje, užvakar ankstų rytą toje pačioje gatvėje buvo padegta Šv. Mergelės Marijos vardo medinė bažnytėlė.

Laimė, gaisras buvo laiku pastebėtas ir netrukus atskubėję ugniagesiai greitai jį užgesino.

Tą pačią naktį apie 3 val. gaisras kilo Kaišiadorių rajone, Rumšiškių miestelyje, Vojakiškių gatvėje esančioje baldų gamybos įmonėje. Atskubėjus ugniagesiams, gamybinėse patalpose degė baldai, polistirolas. Kitoje patalpoje degė atskiri židiniai, aprūko sienos ir lubos. Patį pastatą ugniagesiams pavyko išgelbėti. Gaisras įsiplieskė dėl elektros įrangos įrengimo ir jos eksploatavimo taisyklių pažeidimų, o jo nuostoliai tikslinami.

Antradienį ryte, apie 5 val. 30 min., Klaipėdoje, Mokyklos gatvėje, užsidegė automobilis „Ford Focus“. Atskubėjus ugniagesiams, mašina jau degė atvira liepsna. Per gaisrą apdegė automobilio variklio skyrius, salonas, stogas, durelės.

Dar vienas lengvasis automobilis apie 21 val. 10 min. užsiliepsnojo Vilniuje, Prūsų gatvėje. Ugnis nuniokojo automobilio „Audi 80“ variklio skyrių, o šių gaisrų aplinkybės aiškinamos.

Apie 14 val. 05 min. gaisras kilo Šiauliuose, Rūdės gatvėje, vienai bendrovei priklausančioje kebabinėje. Gaisro metu išdegė ir aprūko autovagonėlio (6x2 m) vidus su čia buvusia buitine įranga. Įvykis tiriamas.

Apie 20 val. 35 min. Zarasų rajone, Pakalniškių kaime, užsiliepsnojo ūkinis pastatas. Per gaisrą nudegė jo stogas, apdegė ir buvo išardytos pastato sienos, sudegė apie toną pastogėje sukrautų šiaudų bei viduje buvęs turtas. Gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Trečiadienį 06 val. 37 min. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Marijampolės savivaldybėje, Igliaukos gyvenvietėje, apvirto benzinvežis ir iš cisternos liejasi degalai. Į įvykio vietą buvo išsiųstos Marijampolės apskrities PGV pajėgos. Atskubėję ugniagesiai, greitai sustabdė tekėjimą, tad į aplinką jų daug ištekėti nespėjo. Kol iš Vilniaus bus atvežta kita cisterna, į kurią bus perpumpuoti neištekėję degalai, budi ugniagesiai. Įvykio teritorija aptverta. Eismas per gyvenvietę nukreipiamas kitais keliais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min