TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tarp kontrabandinių cigarečių – ir nelegaliai gabenami vaistai

Kontrabanda
VTM nuotr. / Kontrabanda
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai gegužės 3 d. įvairiuose kelio postuose sulaikė kontrabanda gabenamų prekių už beveik 33 tūkst. litų. Realizavus sulaikytą kontrabandą juodojoje rinkoje, valstybei būtų nesumokėta, preliminariais skaičiavimais, daugiau kaip 23 tūkst. litų.

Daugiausia kontrabandos sulaikyta Medininkų kelio poste. 
 
Vos po vidurnakčio pareigūnai sustabdė Ukrainos piliečio D. S. vairuojamą automobilį „Audi 100“. Nors vairuotojas deklaravo, kad su savimi vežasi tik neapmokestinamą prekių kiekį, pareigūnai nusprendė detaliai apžiūrėti įtarimų sukėlusį automobilį. Neilgai trukus salono oro filtre, po pavarų perjungimo svirtimi ir galinėmis sėdynėmis buvo atrastos specialiai įrengtos slėptuvės, pilnos cigarečių su Ukrainos banderolėmis. Sulaikyta 850 pakelių cigarečių „L&M”, kurių vertė juodojoje rinkoje viršija 6 tūkst. 300 litų.  
 
Po kelių valandų pareigūnai patikrino mūsų šalies piliečio J. K. vairuojamą automobilį „Renault Safrane“. Vairuotojas patikino, kad teturi tik 2 pakelius cigarečių, o draudžiamų ar reikalingų pateikti muitinės kontrolei prekių nesiveža. Detaliai patikrinę transporto priemonę, pareigūnai automobilio priekiniame ir galiniame bamperiuose bei slenksčiuose aptiko slėptuves, kuriose buvo rasta daugiau kaip 1200 pakelių kontrabanda gabenamų cigarečių „Minsk Capital“ ir „Winston Silver“. Sulaikyto krovinio vertė – daugiau kaip 9 tūkst. 400 litų.   
 
Panašius kiekius kontrabandinių rūkalų pareigūnai atrado ir patikrinę dar dviejų mūsų šalies piliečių A.G. ir M.P. vairuojamus automobilius „Renault Safrane“ ir „VW Passat“. Abu vairuotojai, kaip įprasta, tvirtino, kad įstatymais draudžiamų daiktų ar prekių su savimi nesiveža, tačiau po patikros paaiškėjo, kad tiek viename, tiek kitame automobilyje buvo įrengtos slėptuvės su įvairiais kiekiais kontrabandinių rūkalų. Iš abiejų automobilių pareigūnai ištraukė daugiau kaip 1300 pakelių cigarečių „Winston Silver“, „Winston Blue“ ir „Minsk Capital“ už beveik 10 tūkst. litų.
 
Patikrinę įtarimų sukėlusį Baltarusijos pilietės T.A. vairuojamą automobilį „VW Passat“, muitininkai tarp moters asmeninių daiktų aptiko ne tik kontrabandinių rūkalų, bet ir daugiau kaip 250 pakuočių vaistinio preparato „Validol“. Tai jau ketvirtas kartas šiais metais, kai Medininkų kelio poste sulaikomi nelegaliai į mūsų šalį mėginami įvežti neregistruoti medikamentai. Visais atvejais vaistus į Lietuvą vežė Baltarusijos piliečiai. Visų sulaikytų preparatų vertė – daugiau kaip 3 tūkst. litų.
 
Visiems pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos prekės ir automobiliai sulaikyti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min