Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 5d. 21:10

Tarp namo ir tvoros su VW įstrigo du girti panevėžiečiai – aiškinamasi, kuris vairavo

Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr. / Įvykio vietoje

Antradienio vakarą Panevėžyje sulaikyti du asmenys, „Volkswagen“ automobiliu įstrigę pravažiavime tarp tvoros ir namo. Abu vyrai – gerokai išgėrę.

Antradienio vakarą Panevėžio policijai pranešta apie Vasario 16-osios gatvėje į vieno namo kiemą įsukusius ir ten įstrigusius neblaivius asmenis. Pranešėjas nurodė, kad vyrai bandė išvažiuoti atbulomis siauru pravažiavimu, tačiau jų automobilis įstrigo tarp namo ir tvoros.

Atvykę policijos pareigūnai incidento vietoje rado du asmenis. Vieną jų du skirtingi liudininkai įvardijo kaip vairuotoją. Jam buvo nustatytas net 3,12 promilės girtumas, tačiau asmuo kategoriškai neigė vairavęs.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje

Kitas asmuo, kurį liudininkai įvardijo kaip keleivį, primygtinai tvirtino, kad vairavo būtent jis. Asmuo taip pat buvo gerokai įkaušęs ir įpūtė 2,31 promilės.

Į įvykio vietą atvyko policijos ekspertai. Jie paėmė kvapų mėginius, pirštų atspaudus. Bus aiškinamasi, kuris iš vyrų išties sėdo prie „Volkswagen“ vairo ir nesugebėjo atbulomis išmanevruoti siaurame kieme.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje

Įvykio aplinkybės paaiškės po tyrimo. Kažkurio iš asmenų laukia baudžiamoji byla už vairavimą išgėrus.

Teismas taip pat gali konfiskuoti ir „Volkswagen“. Automobilis buvo išgabentas į policijos sulaikytų transporto priemonių saugojimo aikštelę.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min