Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tarp Rozalimą nusiaubusių vandalų – Pakruojo policijos pareigūnas

Sekmadienio ryto kelių policijos reidas Žvalgų gatvėje
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Sekmadienio ryto kelių policijos reidas Žvalgų gatvėje
Šaltinis: 15min
2
A A

Stebėjimo kamerų vaizdus tyrinėjantys pareigūnai buvo šokiruoti ne tik vandalų atliekamų veiksmų. Tarp keturių chuliganų pastebėtas ir jų kolega 20-metis Pakruojo r. PK Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis D.I., į komisariato kolektyvą įsiliejęs praėjusių metų rugpjūtį.

Birželio 13-oji Pakruojo rajono, Rozalimo miestelio, gyventojams išaušo kartu su žinia apie nusiaubtą miestelį. Du gyventojų savo automobilius rado be veidrodėlių ir valytuvų, jie buvo nulaužti.

Pėsčiųjų takelyje mėtėsi iš grindinio išlaužtos dvi šiukšliadėžės ir išrautos gėlės. Mokyklos teritorijoje buvo sulaužytos sūpynės.

Vienas Rozalimo gyventojas rado išdaužtus savo namo verandos stiklus, o vienų dirbtuvių savininkas – nugriautą kaminą ir nulaužtą ant stogo buvusią anteną. Tikintieji pakraupo pamatę išniekintą prie bažnyčios esantį kunigo A.Kisieliaus kapą – išversti ir sudaužyti kapo borteliai, išvartytos ant kapo buvusios gėlės ir žvakidė.

Dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir kapo išniekinimo Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Jo metu pareigūnai buvo šokiruoti du kartus: pirmąkart – kai išvydo chuliganiško išpuolio padarinius, antrąkart – kai peržiūrėjo miestelyje įrengtos vaizdo stebėjimo kameros vaizdus ir pamatė keturis siautėjančius asmenis.

Buvo neįtikėtina, kad Rozalime gyvenantis, Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje priesaiką ginti žmogaus, visuomenės ir valstybės interesus davęs Lietuvos policijos mokyklos absolventas galėjo taip pasielgti.

Tarp kurių atpažino savo kolegą. 20-metis Pakruojo r. PK Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis D.I. į komisariato kolektyvą įsiliejo tik praėjusių metų rugpjūtį. Buvo neįtikėtina, kad Rozalime gyvenantis, Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje priesaiką ginti žmogaus, visuomenės ir valstybės interesus davęs Lietuvos policijos mokyklos absolventas galėjo taip pasielgti.

Siekiant objektyvaus tyrimo, ikiteisminį tyrimas buvo perduotas Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariatui. Birželio 21 d. pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė du įtariamuosius: minėtą 20-metį kolegą iš Pakruojo r. PK ir vieną jo bendražygį 21-nerių metų Rozalimo miestelio gyventoją. Dar dviejų įtariamųjų asmenybės tikslinamos.

Pakruojo r. PK Reagavimo skyriaus vyriausiojo patrulio elgesį vertins dar ir Šiaulių apskrities policijos Vidaus tyrimų poskyris. Šiandien pradėtas tarnybinis patikrinimas, po kurio vyriausiojo patrulio greičiausiai lauks atleidimas iš tarnybos dėl pareigūno vardo pažeminimo.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Ramūnas Sarapas, pasmerkdamas šio pareigūno elgesį, išreiškė tikėjimą kitais Šiaulių apskrities policijos pareigūnais, kurie dirba nuoširdžiai ir visas savo jėgas skiria įstatymui lojaliems žmonėms ginti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min