Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 19d. 13:51

Tauragėje sulaikytas narkotikų pardavėjas ir būrys jo „klientų“

Pas įtariamąjį rasti daiktai
Tauragės policijos nuotr. / Pas įtariamąjį rasti daiktai

Ketvirtadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė narkotikų platinimu įtariamą tauragiškį ir būrį kvaišalų įsigijusių jaunuolių.

Kaip rašoma Tauragės policijos pranešime, dėl ankstesnių teisės pažeidimų pareigūnams žinomas vyras pardavinėjo daugiausia kanapes. Pareigūnai jo namuose aptiko per 5 gramus paruoštų parduoti kanapių, įrankių, skirtų narkotinėms medžiagoms smulkinti ir joms vartoti, išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio kortelių, nemažą kiekį įvairaus nominalo banknotų. Kai kurie tądien su narkotikais sulaikyti jaunuoliai pareigūnams įkliuvo taip pat ne pirmąjį kartą.

Policija primena, kad pagal mūsų šalies įstatymus baudžiamoji atsakomybė gresia ne tik už narkotikų platinimą, bet ir už jų įsigijimą, laikymą, gaminimą, perdirbimą, gabenimą ar siuntimą. Dėl neteisėto disponavimo nedideliu kiekiu narkotinių medžiagų be tikslo jas platinti asmuo gali būti baudžiamas viešaisiais darbais, laisvės apribojimu arba areštu.

Pareigūnai, siekdami atkreipti visuomenės dėmesį į narkomanijos problemą ir mažinti nusikalstamų veikų, susijusių su narkotinių medžiagų platinimu ir disponavimu jomis, ir toliau bus ypač atidūs ne tik narkotikų prekeiviams, bet ir jų „klientams“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min