Dabar populiaru
Publikuota: 2017 spalio 5d. 09:14 , atnaujinta: 2017 spalio 5d. 11:00

Tauragėje užpultas „Tauro“ futbolininkas: vienas smaugė, kiti du kraustė kišenes

Tauragės apiplėštas futbolininkas Bahas Habibas
FK „Tauras“ nuotr. / Tauragėje apiplėštas futbolininkas Bahas Habibas

Spalio 3 d. vakarą Tauragėje užfiksuotas gana retas šiame mieste atviro plėšimo, grasinant ginklu, atvejis – gaujos jaunų užpuolikų sumuštas ir apšvarintas iki tol ramiai gatvėse besijautęs futbolo klubo „Tauras“ legionierius iš Belgijos.

Antradienio vakarą apie 22 val. viename Tauragės viešbučių su kitais futbolininkais, atvykusiais iš užsienio, gyvenantis 18-metis Bahas Habibas nusprendė nueiti į kokią miesto kavinę pavalgyti.

Bankomate jis išsigrynino 30 eurų. Kišenėje turėjo dar kelias kupiūras. Kai staiga, centrinėje miesto sankryžoje, Vytauto bei Dariaus ir Girėno gatvių sankirtoje, prie prekybos centro „Iki“, jį užpuolė trys jauni nepažįstami vyrai. Jie ėmė grasinti futbolininkui peiliu.

Vienas griebė Baho kaklą ir pradėjo smaugti, kiti du tuo metu kraustė užpultojo kišenes. Užpuolikai pagrobė 50 eurų, banko kortelę ir viešbučio raktą. Mobilusis telefonas visą laiką buvo futbolininko rankoje – jis net atliko keletą smūgių su juo.

Prašalietė moteris, išvydusi daromą nusikaltimą, ėmė šaukti: „Ką čia darote? Paleiskite jį.“ Supratę, kad yra pastebėti, jaunuoliai leidosi į kojas. Bahas, būdamas sportininkas, nutarė juos vytis. Vieną plėšiką belgui pavyko sučiupti. Prasidėjo grumtynės.

Likę du užpuolikai, pamatę, kad draugas pakliuvo į bėdą, parbėgo jo gelbėti. Galiausiai visi trys paspruko Kudirkos gatvės link.

Apiplėštas vaikinas paskubomis sugrįžo į viešbutį, esantį daugiau nei už kilometro, ir apie tai, kas įvyko, papasakojo geriau angliškai kalbančiam savo komandos draugui. Šis susisiekė su Tauragės „Tauro“ direktore Lina Šetkiene. Moteris patarė kuo skubiau apie įvykį pranešti policijai. Bahas taip ir padarė.

Netrukus atvykę pareigūnai nukentėjusį jaunuolį išsivežė į komisariatą. Kitą rytą į komisariatą apklausai buvo iškviesta ir futbolo klubo direktorė.

„Pareigūnai liepė nuvežti futbolininką pas medikus. Reikėjo išimti abdukciją. Ar stipriai jis nukentėjo? Ant kaklo mačiau mėlynę. Net neįsivaizdavau, kad tokie dalykai dar mūsų gatvėse vyksta. Policija teigė, jog tai nėra rasistinis išpuolis. Pareigūnai Baho dėl to klausė, jis paneigė“, – teigė Lina.

Tauragės apskrities policija dėl šio įvykio, plėšimo, pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Per 8 šių metų mėnesius Tauragės apskrityje buvo užregistruota 12 plėšimų, iš kurių ištirti 9. Plėšimus, anot Tauragės apskrities policijos, vykdo pavieniai asmenys.

Per 8 šių metų mėnesius Tauragės apskrityje buvo užregistruota 12 plėšimų, iš kurių ištirti 9.

„Užpuolikai pasirenka aukas, kurios demonstruoja prabangius turimus daiktus, pinigus. Aukos gali būti pasirenkamos ir dėl akivaizdaus galimo neblaivumo. Pasitaiko atvejų, kuomet policijai yra panešama apie melagingus apiplėšimus. Taip yra siekiama nuslėpti savo išlaidumą ar neapdairumą.

Policija pataria saugoti vieni kitus, būti budriems ir apie tokius atvejus informuoti policijos pareigūnus. Prašoma visuomenės nelikti abejingiems pastebėjus iš pažiūros visai nekaltą konfliktą“, – 15min informavo Lina Banienė, Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė.

B.Habibas į Tauragę žaisti futbolo atvyko šių metų liepos pabaigoje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min