Kaip trečiadienį praneša Policijos departamentas, vakar 9 val. 40 min. Tauragėje, S.Dariaus ir S.Girėno g., G.P. (gimęs 1972 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (automobilį vairavo neblaivus – nustatytas 0,5 promilės alkoholio girtumas), Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Viešosios tvarkos skyriaus Patrulių būrio pareigūnams siūlė 100 Lt kyšį.
G.P. po apklausos paleistas, pažeidėjui gresia griežta nuobauda ir už vairavimą neblaiviam, ir už bandymą įbrukti kyšį.
