Dabar populiaru
Publikuota: 2010 vasario 25d. 16:41

Tauragės pareigūnams įkliuvo automobiliai su slėptuvėmis

Cigaretės automobilyje įrengtoje slėptuvėje
Tauragės policijos nuotr. / Cigaretės automobilyje įrengtoje slėptuvėje

Trečiadienįapie 17 valandą Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo informaciją, kad Jurbarko kryptimi važiuojančiame žalios spalvos automobilyje „Opel Vectra" gabenamos kontrabandinės cigaretės.

Tauragės policijos nuotr./Cigaretės automobilyje įrengtoje slėptuvėje
Tauragės policijos nuotr./Cigaretės automobilyje įrengtoje slėptuvėje

Kaip informuoja Policijos departamentas, tikrindami šią informaciją Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato patruliai Jurbarko rajone, netoli Pašvenčio kaimo sustabdė automobilį Opel Vectra, vairuojamą Šilutės miesto gyventojo G.I. (gim. 1972 m.).

Kartu su vairuotoju transporto priemonėje važiavo ir 38 metų mažeikiškis Ž.B. Pareigūnams patikrinus transporto priemonę, gerai užmaskuotose slėptuvėse rasta  ir paimta 1 tūkst. 319 cigarečių pakelių „Bond" su rusiško pavyzdžio banderolėmis.

Šias metais tai jau antras atvejis, kada transporto priemonėje Opel Vectra išradingai įrengtose slėptuvėse slepiami rusiški rūkalai.

Sausio 15 d. apie 0.15 val. kelyje Kaunas - Jurbarkas- Mikytai - Klaipėda, Žukų kaime Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių būrio pareigūnai, gavę informacijos apie vežamas transporto priemone nelegalias cigaretes, informaciją patikrino. Jie sustabdė automobilį Opel Vectra, vairuojamą Klaipėdos rajono gyventojos D.B. (gimusi 1975 m.).

Moteris su savimi neturėjo vairuotojo pažymėjimo, kaip teigė, jį skubėdama paliko namuose. Pareigūnams apžiūrint transporto priemonę, išsigandusi vairuotoja sakė, kad nieko neleistino ji tikrai neveža. Tačiau patikrinus automobilį, kaip ir pirmu atveju, analogiškose slėptuvėse rasta ir paimta 1 tūkst. 340 pakelių cigarečių „Bond" su rusiško pavyzdžio banderolėmis. 

Pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1632 straipsnį pažeidėjams dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką, bus taikoma administracinė atsakomybė.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas nuoširdžiai dėkoja gyventojams už bendradarbiavimą, siekiant išaiškinti nelegalios veiklos atvejus. Policija ragina ir toliau būti netolerantiškiems teisės pažeidimams, apie  tai pranešti telefonu 112.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min