TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Tauragės policija ieško pavojingo dviejų moterų žudiko

Dviguba žmogžudystė Tauragės rajone: policija apklausė liudininką
15min.lt nuotr. / Nusikaltimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienio naktį Tauragės rajone įvykdyta dviguba žmogžudystė, dar vieną vyrą buvo pasikėsinta nužudyti. Policija ieško įtariamojo žudiko.

Policijos versija

Nelaimė atsitiko netoli Tauragės esančiame Taurų kaime. Vienoje sodybų tarpusavyje mažai pažįstami du vyrai ir dvi moterys parą laiko girtavo, kol vienas iš jų išsitraukė peilį ir mirtinai sužalojo abi moteris. Žudikas kėsinosi ir į trečiąjį sugėrovą, tačiau šis, nors ir neišvengė sužalojimų, suspėjo pasprukti. Vienintelis likęs gyvas kraupios žmogžudystės liudininkas teigia matęs, kaip dvi moteris subadęs vyras sėdo ant dviračio ir nuvažiavo link Tauragės.

Pareigūnai nustatė galimo įtariamojo tapatybę. Tai anksčiau teistas, 46 metų Alvydas Dumčius. Žinoma, kad paskutiniu metu gyveno Tauragėje, anksčiau yra gyvenęs Šakių rajone. Vyras slapstosi nuo policijos, yra pavojingas, neprognozuojamo elgesio, gali būti ginkluotas. Įtariamasis šiuo metu gali atrodyti netvarkingai, būti ilgesniais plaukais, su savimi gali turėti raudonos spalvos dviratį.

Liudininko pasakojimas (papildyta 11.21 val.)

15min.lt žurnalistui žmogžudystės liudininkas papasakojo savo versiją. Name, kuriame įvyko žmogžudystė, gyveno du vyrai. Vienas iš jų iki šiol negrįžo iš darbo. Kitas – įtariamasis A.Dumčius.

Tauragės VPK iliustr./Įtariamasis Alvydas Dumčius
Tauragės VPK iliustr./Įtariamasis Alvydas Dumčius

Tragedijos priešistorė tokia: 25 metų vyrukas kartu su name gyvenusiu A.Dumčium ir dviem 34–35 metų moterimis name girtavo, gėrė daugiausiai alų. Po „baliaus“ poros pasiskirstė po atskirus kambarius ir sugulė miegoti.

Viena iš moterų, pravarde „unguriukas“ (dėl rankų žvitrumo taip praminė vietiniai gyventojai) gulėjo su vėliau likusiu gyvu 25 metų vyruku, o kita moteriškė – su įtariamuoju žudiku.

Naktį staiga nubudęs 25 metų vyras (žiūr. viršutinę nuotrauką) pamatė šalia lovos šeimininką su peiliu. Kaip pasakoja liudininkas, A.Dumčius pakėlė „unguriuko“ smakrą ir pradėjo šaltakraujiškai darbuotis peiliu... Pasipylė kraujo fontanai.

Paskui liepė savo sugėrovui: „ateik čia“. Supratęs, kad gali žūti, 25-erių metų vyras šoko iš lovos ir bandė brautis pro duris. Pakeliui pajuto kelis dūrius į krūtinę, peilis kliudė ir veidą.

25 m. vaikinas, gelbėdamasis nuo Tauragės Džeko Skerdiko, išbėgo į gatvę šauktis pagalbos. Įtariamasis jį puolė vytis dviračiu. Pamatęs kaimo žmones, lyg niekur nieko mynė tolyn.

Policijos prašymas

Gyventojus, pastebėjusius šį asmenį arba galinčius suteikti bet kokios informacijos apie jį, policija prašo nedelsiant pranešti:

• Policijos budėtojų telefonais (8 446) 20 270; (8 446) 20 272;
• Mobiliuoju policijos budėtojų telefonu 8 686 44 100;
• Bendruoju pagalbos telefonu 112.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Nužudymas Tauragė
Parašykite atsiliepimą apie 15min