Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tauragės rajone policija demaskavo nelegalią alkoholio parduotuvę, kurioje apsipirkdavo ir nepilnamečiai

Falsifikuotas rusiškas alkoholis
VSAT nuotr. / Falsifikuotas alkoholis (archyvo nuotrauka)
Šaltinis: 15min
0
A A

Policijos pareigūnai atskleidė nelegalią alkoholio parduotuvę, veikusią Tauragės rajone. Šakių kaimo gyventojos namuose buvo rasta per 200 butelių įvairių pavadinimų alkoholinių gėrimų. Negana to, moteris įkliuvo šiuos gėrimus pardavinėjanti nepilnamečiams.

Kaip rašoma Tauragės policijos pranešime, praėjusio ketvirtadienio pavakarę jau temstant policijos pareigūnai pastebėjo šiame kaime iš vienos sodybos išeinančias jaunas merginas. 13-14 metų paauglės, kaip paaiškėjo, su savimi nešėsi butelį putojančio vyno. Paklaustos, kur jo įsigijo, merginos nurodė namą, iš kurio tik ką buvo išėjusios.

Patikrinę sodybą, gyvenamajame name pareigūnai rado ir paėmė 212 butelių įvairių alkoholinių gėrimų, paženklintų lietuviškomis etiketėmis ir banderolėmis. Įtariama, kad svaigiųjų gėrimų pas čia gyvenančią moteriškę galėjo įsigyti kiekvienas, kam jų prisireikdavo vakare užsidarius kaimo parduotuvei, taip pat savaitgaliais ar švenčių dienomis.

Dėl nelegalios prekybos alkoholiu Tauragės policijoje pradėta administracinė teisena, pareigūnai primena, kad neteisėtas vertimasis komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla užtraukia baudą nuo tūkstančio iki 3 tūkst. litų su pagamintos produkcijos, įrankių, žaliavos ir gautų pajamų iš šios veiklos konfiskavimu.

Artėjant didžiosioms metų šventėms policija įspėja gyventojus, kad nelegali prekyba alkoholiu, tai ne tik nesumokėti mokesčiai į valstybės biudžetą. Vartodami nežinia kokiuose kaimo „taškuose“ įsigytus gėrimus žmonės rizikuoja ir savo sveikata. Neretai alkoholio ieškantiems pirkėjams įbrukamos žinomų alkoholinių gėrimų klastotės, įvairios vadinamojo „pilstuko“ atmainos. Ne vienu atveju tokio alkoholio vartojimas yra pasibaigęs ir žmonių mirtimis.

Be to, ne paslaptis, kad nelegalūs prekeiviai lengva ranka šiuos gėrimus parduoda ir nepilnamečiams, kuriems alkoholis ypač pavojingas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min