Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 24d. 16:15

Teisėja nerizikavo į laisvę išleisti ukrainiečio, laukiančio teismo po tragiškos Josvainių avarijos

Tragiška avarija Kėdainių rajone, kurios metu žuvo du jauni vyrai
Valentino Tamulio nuotr. / Tragiška avarija Kėdainių rajone, kurios metu žuvo du jauni vyrai

Sunkių kaltinimų – kad neblaivus sukėlė avariją ir pražudė du jaunuolius, sulaukęs Ukrainos pilietis R. K. toliau lieka suimtas.

Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmai dviejų mėnesių laikotarpiui pratęsė kardomąją priemonę – suėmimą R. K., kuris yra kaltinamas už vairavimą apsvaigus nuo alkoholio bei eismo įvykio sukėlimą, kuomet žuvo du žmonės.

„Byloje jis kaltinamas nusikaltimu, už kurį numatyta bausmė iki 10 metų laisvės atėmimo, turi ryšių užsienyje – yra užsienio (ne Europos Sąjungos) valstybės pilietis, kurio leidimas gyventi Lietuvoje, kaip tvirtino kaltinamasis – baigiasi 2020 m. gruodžio 20 d., tačiau kaip matyti iš bylos medžiagos jau yra pasibaigęs 2020 m. lapkričio 15 d., Lietuvoje nebeturi legalaus pragyvenimo šaltinio, nebedirba, iki sulaikymo gyveno nedeklaruotojo gyvenamojoje vietoje, išsituokęs, Lietuvoje nėra saistomas svarbiais socialiniais ryšiais.“ – cituojama nutartis Kauno apylinkės teismo atstovų antradienį paviešintame pranešime.

Su Lietuva ukrainietis nėra saistomas jokiais svarbiais socialiniais ryšiais, tad gali turėti motyvą slėptis.

Teismas daro išvadą, kad būdamas laisvėje kaltinamasis R. K., nesaistomas jokiais svarbiais socialiniais ryšiais, turėdamas ryšių užsienyje, siekdamas išvengti galimos bausmės už nusikaltimus – jei bus pripažintas kaltu ir nuteistas, gali bėgti (slėptis) nuo teismo.

Šią nutartį per 20 dienų galima skųsti Kauno apygardos teismui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min