Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teisėja nustebo, kodėl Janas Kurickis laiškus dėl pasimatymų rašo jai, o ne žmonai

Įtariamasis teisme
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Įtariamasis J.Kurickis teisme
Šaltinis: 15min
0
A A

Grasinimu susprogdinti „Swedbank“ būstinę įtariamas verslininkas Janas Kurickis už grotų praleis dar tris mėnesius. Be to, dabar jis jau žino, kokius reikalus reikia derinti su teismu, o kokius – su antrąja puse.

Trečiadienį ankstų rytą Vilniaus apygardos teismas paskelbė, kad pratęsia Janui Kurickiui griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą, dar trims mėnesiams, terminą skaičiuojant nuo lapkričio 3 dienos.

Posėdžio metu taip pat paaiškėjo, kad pagrindinė rezonansinė J.Kurickio baudžiamoji byla dėl grasinimų susprogdinti „Swedbank“ būstinę ir turto prievartavimo bus nagrinėjama jau šį mėnesį.

Be to, kardomosios priemonės klausimą išsprendusi teisėja Jūratė Damanskienė pasinaudojo proga išaiškinti suimtajam kai kuriuos formalumus.

„Laiškų man rašyti nereikia. Visi klausimai sprendžiami posėdžių metu. Prašote manęs, kad jums leistų susitikti su jūsų žmona. Bet supraskite: mes negalime įpareigoti jūsų žmonos, kad ateitų jūsų lankyti“, – teisėja paaiškino, kad būtent sutuoktinės vardu turi būti teikiamas prašymas teismui dėl susitikimų.

Teisėja dar minėjo, kad yra gavusi J.Kurickio buvusiu mokytoju prisistačiusio asmens prašymą aplankyti suimtąjį kalėjime, tačiau interesantas nenurodė nei savo pavardės, nei asmens kodo.

48-erių vilnietis J.Kurickis, bylos duomenimis, Vilniuje, „Swedbank“ pastate, birželio pabaigoje paliko automobilį-bombos imitaciją.

Pasak teisėsaugos pareigūnų, vilnietis J.Kurickis iš viso turėjo skolų už 800 tūkst. litų, „Swedbank“ jis buvo skolingas daugiau nei pusę milijono litų.

Pastaruoju metu veiklos nevykdžiusios statybų bendrovės „Inter Baltic travel“ direktoriui J.Kurickiui buvo pateikti įtarimai dėl didelės vertės turto prievartavimo. Dėl to savo kaltę jis pripažįsta visiškai.

Arturu Arturovu pristatydamas J.Kurickis bankui parašė grasinantį elektroninį laišką, kreipdamasis: „Na ką, broliai turtuoliai – pradedame dirbti“.

Už didelės vertės turto prievartavimą J.Kurickiui gresia nuo 3 ir 10 metų laisvės atėmimo bausmė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min