Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 8d. 20:10

Teisiama Prienų savivaldybės vyriausioji teisininkė: girta vairavo „Škodą“ ir taranavo „Opelį“

Vytautė Draugelytė teisme
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Vytautė Draugelytė teisme

Prienų rajono savivaldybės Teisės ir personalo skyriaus vedėja Vytautė Draugelytė stojo prieš teismą, nes neblaivi sėdo prie techniškai netvarkingo automobilio vairo ir dar rėžėsi į kitą transporto priemonę su žmonėmis.

Už tai, kad Prienų rajono savivaldybėje viskas būtų teisėta, o įstaigos personalas dirbtų sklandžiai bei kvalifikuotai, labiausiai atsakinga valdininkė įsirašė į kelių erelių gretas.

Už šiurkščias klaidas prie vairo 39 metų teisininkė Vytautė Draugelytė dabar stojo prieš teismą, grėsmė iškilo ir jos karjerai savivaldybėje.

Avarija Balbieriškio seniūnijoje

Pradiniais šios bylos duomenimis, lapkričio 23 d., penktadienio ankstų rytą (apie 7 val. 40 min.) kelyje Kaunas–Prienai–Alytus, ties Paduoblio kaimu (Balbieriškio sen.,), neblaivi (1,34 prom. alkoholio) moteris (gim. 1979 m.), dirbanti Prienų rajono savivaldybėje, vairuodama automobilį „Škoda Superb“, kuriam neatlikta privalomoji techninė apžiūra, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į priekyje, ta pačia kryptimi važiavusį „Opel Vectra“ automobilį.

Pažeidėjos taranuotas „Opelis“ po smūgio nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į pakelės medžius.

Taranuotas „Opelis“ po smūgio nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į pakelės medžius. Per eismo įvykį žmonės nenukentėjo.

Prienų rajono policijos komisariate pradėta vadinamoji administracinė teisena, kuri yra perduota Alytaus apylinkės teismo Prienų rūmams nutarimui priimti, anksčiau yra skelbusi Alytaus apskrities policija.

Liudyti į teismo posėdį Prienuose buvo iškviestas policijos pareigūnas, prisidėjęs prie V.Draugelytės bylos tyrimo.

Gresia ir tūkstantinė bauda

Kokią nuobaudą paskirti KET pažeidusiai savivaldybės teisininkei, nutars teisėja Loreta Radzevičienė.

Administracinių nusižengimų kodeksas numato, kad neblaivių (nustatytas lengvas neblaivumas (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) arba apsvaigusių nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų asmenų padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas, kuris sukėlė kitų asmenų nežymų sveikatos sutrikdymą ar lėmė kitiems asmenims priklausančių transporto priemonių, krovinių, kelių, kelio ir kitų įrenginių arba kito turto sugadinimą (apgadinimą), užtraukia baudą vairuotojams nuo 1 200 iki 1 400 eurų. Kita taikomos nuobaudos dalis – teisės vairuoti atėmimas mažiausiai trejiems metams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie 15min