Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 12d. 11:19

Teisiami fotografo Stasio Šeštausko nužudymu kaltinami nepilnamečiai

Fotografas Stasys Šeštauskas
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Fotografas Stasys Šeštauskas

Klaipėdos apygardos teisme pradėta nagrinėti Gargždų fotožurnalisto Stasio Šeštausko nužudymo byla. Nusikaltimu kaltinami du nepilnamečiai bei kartu su jais buvęs mažametis, kurio dėl amžiaus negalima patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

Fotografas buvo nužudytas vasario pabaigoje Kulių kaime, Klaipėdos rajoje prie Minijos upės. Nepilnamečių trijulė  60-etį vyrą mirtinai sumušė dėl to, kad jis neturėjo cigarečių.

Būdami apsvaigę nuo alkoholio, moksleiviai vyrą mušė, spardė bei apiplėšė – pavogė 15 litų, mobilųjį telefoną, asmens dokumentus, nuolaidų korteles.  

Vyriškio kūną prie Minijos rado atsitiktinis praeivis kitos dienos rytą. Paaiškėjo, jog nužudytasis yra žymus Gargždų fotožurnalistas Stasys Šeštauskas. Tą pačią dieną įtariamieji buvo sulaikyti, o mažametis po apklausos perduotas tėvų globai.

Nužudytojo žmona ir du sūnūs dėl iki šiol kamuojančių skaudžių išgyvenimų teismo posėdžiuose dalyvauti atsisakė. Jie teisiamųjų tėvams pareiškė 1,5 mln. litų civilinį ieškinį. Taip pat prašo padengti 9538 litų turtinę žalą.

Teismo posėdžio metu vienas iš kaltinamųjų duodamas parodymus nualpo ir buvo išgabentas į ligoninę. Teismas nusprendė, kad visuomenėje didelį atgarsį sukėlusi byla bus nagrinėjama už uždarų durų. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min