Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 liepos 26d. 11:18

Teisingumo vengusių trijų lietuvių kelionės baigėsi pasienyje

Pasienietė tikrina dokumentus
VSAT nuotr. / Pasienietė tikrina dokumentus
Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnams įkliuvo trys lietuviai, vengę teisingumo. Iš viso šiemet pasieniečiai sulaikė 330 įvairių teisėsaugos institucijų ieškotų asmenų. Daugiausiai - šalies tarptautiniuose oro uostuose.

Kaip rašoma Valstybės sienos tarnybos pranešime, trečiadienį VSAT Vilniaus rinktinės pareigūnai, Medininkų pasienio kontrolės punkte vykdę per sieną keliaujančių asmenų bei transporto priemonių kontrolę, patikrino pėsčiomis į Lietuvą iš Baltarusijos atėjusio vyro dokumentus.

44 metų Vilniaus gyventojo pateiktas pasas jokių įtarimų pasieniečiams nesukėlė, tačiau vyro duomenis patikrinus informacinėse bazėse paaiškėjo, kad jo nuo šių metų liepos 20 dienos ieško Vilniaus miesto 1-asis policijos komisariatas.

Sostinės gyventojas tą pačią dieną perduotas paieškos iniciatoriams.

Trečiadienį Kauno oro uoste pasieniečiai patikrino reisu iš Dublino atvykusių keleivių dokumentus. Kontrolės metu VSAT pareigūnai sulaikė 27 metų klaipėdietį.

Turimose duomenų bazėse pateikta informacija liudijo, kad šio uostamiesčio gyventojo paiešką nuo 2009-ųjų rudens buvo paskelbęs Klaipėdos rajono policijos komisariatas. Vyras buvo ieškomas kaip asmuo, įtariamas nusikaltimo padarymu. Jis tą pačią dieną buvo perduotas atvykusiam paieškos iniciatoriaus konvojui.

Vilniaus oro uoste pasieniečiai neleido išvykti į Londoną Alytaus gyventojui.

Trečiadienį vakare VSAT pareigūnai įprasta tvarka patikrino reisu į Didžiosios Britanijos sostinę vykusių keleivių dokumentus.

Patikros metu paaiškėjo, kad 33 metų alytiškis Lietuvoje turi problemų su teisėsauga. Praėjusių metų sausį jo paiešką buvo paskelbęs Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Apie vyro sulaikymą pasieniečiai nustatyta tvarka pranešė paieškos iniciatoriams bei tą pačią dieną Alytaus gyventoją perdavė sostinės oro uoste budintiems policijos pareigūnams.

Šiemet Lietuvos VSAT pareigūnai iš viso sulaikė 330 asmenų, kurių už padarytus nusikaltimus ar pažeidimus ieškojo įvairios teisėsaugos institucijos. Daugiausiai tokių ieškomųjų – 137 – sulaikė Vilniaus, Kauno bei Palangos oro uostuose budintys pasieniečiai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

00:22
01:07
00:21

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie 15min