Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teismas atmetė prostitucijos byla išgarsėjusio buvusio Krikščionių partijos nario D.Kripo skundą

Temidė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Temidė
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį Kauno apygardos teismas paskelbė nutartį, kuria buvo atmesti Deivido Kripo ir Viktorijos Jonaitienės apeliaciniai skundai dėl Kauno apylinkės teismo 2016 m. gruodžio 30 d. nuosprendžio baudžiamojoje byloje dėl prostitucijos verslo organizavimo.

Kauno apylinkės teismas trejų metų laisvės atėmimo bausme, atidedant jos vykdymą dvejiems metams, nuteisė buvusį Krikščionių partijos narį D.Kripą, kuris buvo kaltinamas organizavęs prostituciją ir jai vadovavęs.

Iš nuteistojo nuspręsta konfiskuoti iš prostitucijos gautas pajamas – 14 770 Eur. Be to, teismas įpareigojo jį sumokėti 753 Eur į Nukentėjusių nuo nusikaltimų asmenų fondą ir be jo priežiūrą vykdančios institucijos leidimo uždraudė išvykti iš gyvenamosios vietos ilgiau kaip septynioms paroms.

Asmeninio FB nuotr./Deividas Kripas
Asmeninio FB nuotr./Deividas Kripas

Kartu su juo bendrininkų grupėje veikusi V.Jonaitienė nuteista pusantrų metų laisvės atėmimo bausme, atidedant jos vykdymą vieniems metams. Ji, kaip ir D.Kripas, negalės išvykti iš gyvenamosios vietos ilgiau kaip 7 paroms be jos priežiūrą vykdančios institucijos leidimo. Taip pat turės sumokėti 564 Eur į Nukentėjusių nuo nusikaltimų asmenų fondą.

Dar viena moteris, Viktorija Kulagina, veikusi kartu su abiem nuteistaisiais, atleista nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą ir baudžiamoji byla jos atžvilgiu nutraukta. Teismas nustatė pusantrų metų laidavimo terminą. V.Kulagina, kaip ir V.Jonaitienė, į Nukentėjusių nuo nusikaltimų asmenų fondą turės sumokėti 564 Eur.

D.Kripas ir V.Jonaitienė nuosprendį apskundė Kauno apygardos teismui ir prašė jį panaikinti, tačiau teisėjų kolegija konstatavo, kad Kauno apylinkės teismo nuosprendis yra teisėtas ir pagrįstas, surašytas laikantis Baudžiamojo proceso kodekso reikalavimų, jame padarytos išvados dėl apeliantų kaltės išsamiai argumentuotos ir pagrįstos, bausmės paskirtos ir individualizuotos tinkamai, todėl nuosprendžio naikinti ir apeliantų atžvilgiu priimti išteisinamąjį nuosprendį nėra pagrindo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min