Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teismas išgirdo Juozą Petraitį: prokuratūra įpareigota nevilkinti tyrimo dėl galimų šio turtuolio aferų

Juozas Edvardas Petraitis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Juozas Edvardas Petraitis
Šaltinis: 15min
0
A A

Ikiteisminį tyrimą milijonieriaus Juozo Edvardo Petraičio atžvilgiu atliekantys pareigūnai įpareigoti jį užbaigti per du mėnesius.

Buvęs kandidatas į Lietuvos prezidentus, žinomas Australijos lietuvis 53 metų J.E.Petraitis teisme švenčia nedidelę pergalę.

Penktadienio popietę Vilniaus miesto 3-iasis apylinkės teismas paskelbė, jog milijonieriaus ir jo gynėjo advokato Gedimino Bukausko skundą dėl pernelyg ilgo ikiteisminio tyrimo tenkina iš dalies.

Prokuratūros kontroliuojami Vilniaus apskrities VPK Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai ikiteisminį tyrimą privalo užbaigti iki šių metų gegužės 18 dienos.

Šią nutartį paskelbusi teisėja Nida Vigelienė pažymėjo, kad nepaisant ilgos ikiteisminio tyrimo trukmės jo vilkinimo požymių nenustatyta. Šią bylą kuruojanti prokurorė Vilma Gužaitė teismą įtikino, kad procesas užsitęsė dėl objektyvių priežasčių. Kokios jos, neatskleidžiama, motyvuojant neskelbtina su ikiteisminio tyrimo paslaptimis susijusia informacija. Visiškai ir tučtuojau nutraukti tyrimo, kaip to pageidavo J.E.Petraitis, teismas nemato pagrindo.

Šiandienę teisėjos N.Vigelienės nutartį abi šalys turi teisę per 7 dienas apskųsti aukštesnės instancijos Vilniaus apygardos teismui. Prokurorė V.Gužaitė 15min.lt po posėdžio sakė nežinanti, ar svarstys tokią galimybę, nes dar nespėjo perskaityti milijonieriaus ir jo gynėjo skundą iš dalies tenkinusio teismo motyvų.

Kaip jau rašė 15min.lt, prieštaringos reputacijos verslininką J.E.Petraitį „dėl visko, ko tik įmanoma“ Lietuvos pareigūnams yra apskundęs buvęs įtariamojo verslo partneris iš Danijos Andersas Bjerggaardas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min